سیاسی

هشدار جدی فرمانده پلیس کشور به «برهم زدنندگان امنیت» در سیستان و بلوچستان

هشدار جدی فرمانده پلیس کشور به «برهم زدنندگان امنیت» در سیستان و بلوچستان

صبح دوشنبه مراسم تکریم و معارفه فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان با حضور سردار رادان فرمانده انتظامی فراجا، فرماندهان انتظامی و جمعی از مسؤولان سیستان و بلوچستان، علما و معتمدین، خانواده شهدا در سالن اجتماعات کوثر ستاد انتظامی سیستان و بلوچستان برگزار شد.
فرمانده کل انتظامی کشور در این مراسم گفت: ویژگی های اصلی این استان برای همگان محسوس است و همین ویژگی ها سبب منحصربه‌فرد بودن آن است.
سردار رادان افزود: نعمت دریا و معادن و کشاورزی از ویژگی ها و مواهبی است که باید بیشتر به آن پرداخته شود اما وجه بارز این استان ویژگی مردم آن است، مردم شیعه و سنی خونگرم، مهمانواز ، مردم عشایر و مرزداری که برای آبادانی و امنیت استان خود پای کار هستند.
وی ادامه داد: طبیعی است که این اتحاد و همدلی که به برکت وجود امام و رهبری معظم در استان رقم خورده باعث کینه و حسد دشمن باشد اگر غیر از این بود باید شک کرد.
سردار رادن بیان کرد: جایی را که دشمن میخواهد به آن امید ببندند مردم نا امید می کنند، طبیعی است که دشمن از این مردم و انقلاب کینه به دل داشته باشد.
وی ادامه داد: عده‌ای غرق در فضای مجازی هستند و برداشت درستی از سیستان و بلوچستان ندارند، مرم این استان در فضای واقعی و عینی باهم برادر و متحد هستند و این ویژژگی قابل لمس است.
فرمانده کل انتظامی کشور گفت: راهپیمایی ۲۲ بهمن هم در کشور و هم در سیستان و بلوچستان مشت محکمی بر دهان دشمنان نظام وانقلاب بود.
وی افزود: مردم نشان دادند در مسیر امام و انقلابشان هستند و برای رهبری معظم سربازی می کنند که لازم است مسؤولانی که در این استان خدمت می کنند هم صادقانه و خالصانه به مردم سیستان و بلوچستان خدمت کنند.
سردار رادان ادامه داد: شاخص‌های امنیتی در این استان بسیار قابل قبول است، به سبب همه تلاش هایی که در این ۴۴ سال از عمر با برکت انقلاب گذشت، سیستان و بلوچستان یکی از امن ترین نقاط کشور است.
وی گفت: در بحث امنیت با کسی تعارف نداریم عبور از امنیت خط قرمز ماست و به کسی اجازه عبور از خط امنیت را نمیدهیم چراکه جلوی قطار در حال حرکت توسعه این استان را می گیرد.
فرمانده کل انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: دوستان ما در دستگاهای انتظامی و امنیتی برای تقویت رشد اقتصادی مردم به دنبال نظم و امنیت هستند و زمینه را برای سرمایه گذاری در سایه امنیت فراهم می کنند.
وی تاکید کرد: محبت و تعامل با مردم و برخورد جدی با برهم زدنندگان امنیت که جلوی قطار توسعه را در این استان می گیرند باید اولویت فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان باشد.
در این مراسم از تلاش های سردار قنبری تقدیر و حکم انتصاب سردار جلیلیان به عنوان فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان به وی اعطا شد.

بیشتر بخوانید:

روایت مقام «قرارگاه قدس» از رخدادهای جمعه گذشته زاهدان / «بدخلقی» چند نفر به «بالاترین مقام امنیتی استان» را به حساب همه نمازگزاران نمی‌گذاریم

حمله رسانه اصولگرا به «اعلام حمایت» عبدالحمید مولوی از میرحسین موسوی / «نهادهای امنیتی» ورود کنند

انتقاد شدید رسانه اصولگرا از مولوی عبدالحمید / او سه ماه است، بنزین بر آتش اغتشاشات می‌ریزد!

بازداشت مولوی عبدالمجید مرادزهی، «مشاور مولوی عبدالحمید» / اتهام او چیست؟

مجله خبری recive.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا