سیاسی

هشدار تند فرمانده کل سپاه / از سرنوشت «رشدی مرتد» عبرت بگیرند / اجسام شما به «اجساد» تبدیل خواهد شد

هشدار تند فرمانده کل سپاه / از سرنوشت «رشدی مرتد» عبرت بگیرند / اجسام شما به «اجساد» تبدیل خواهد شد

سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی عصر پنجشنبه در آیین پایانی دوازدهمین دوره مسابقات قرآن کریم همسران و فرزندان کارکنان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مشهد افزود: نور و درخشندگی قرآن چنان باشکوه و برای دشمنان کور کننده است که آنان تاب تحمل جسم قرآن را هم ندارند و به قرآن اهانت و جسارت می کنند.
وی ادامه داد: به کسانیکه قرآن را آتش زدند می گوییم این آتش پیکر شما را خواهد گرفت و اجسام شما را به اجساد تبدیل خواهد کرد. از امروز مخفیانه زندگی کنید و هر شب کابوس ببینید مسلمانان اگر دهها سال هم بگذرد، شما را رها نخواهند کرد. فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار داشت: ما امروز حافظان اسلام ، قرآن و انقلاب و حافظان امامت و ولایت و امت هستیم.
وی با بیان اینکه شهدا و خانواده آنها چراغ راه ما هستند، افزود: باعث افتخار است که جوانان کشورمان با قرآن زندگی می کنند و همه از این کتاب آسمانی درس زندگی می آموزیم.
سرلشکر سلامی گفت: جوانان در معرض توطئه های سنگین دشمن هستند. دشمن تلاش می کند دین‌گریزی را در میان جوانان رواج دهد و به جای آن شخصیت بی هویت غربی را جایگزین کند که این یک کار شیطانی است.
فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بخشی از سخنانش گفت: سپاه پاسدارل حافظ نظام و انقلاب اسلامی است، این نهاد منادی عدالت و پیام‌آور آزادی در دنیا بوده و برای احیای کرامت انسانی و عظمت اسلام آمده است. سردار حسین سلامی افزود: اگر سپاه نبود نمی توانستیم از عظمت و ارزشهای والای انقلاب اسلامی پاسداری کنیم.
سردار سلامی اظهار داشت: انقلاب اسلامی و امام راحل آمدند تا احکام خدا را برای مردم بخوانند، در حالی که دین گریزان می خواستند فرهنگ و ارزشهای مبتذل غرب را بر سیمای ظاهری جوانان بنشانند که هنوز این جبهه جنگ جدی است، این انقلاب در ایران اسلامی شکل گرفت.
دوازدهمین دوره مسابقات قرآن کریم همسران و فرزندان کارکنان سپاه پاسداران انقلاب از سه شنبه هفته جاری با حضور یک هزار و ۳۶۷ شرکت کننده در مشهد آغاز شد و امروز به کار خود پایان داد.

بیشتر بخوانید:

فاتحه‌خوانی محسنی اژه‌ای و سیدحسن خمینی بر مزار آیت‌الله هاشمی رفسنجانی+ عکس

انتقاد شدید رسانه شورای عالی امنیت ملی از «دولت آذربایجان»

نماینده مجلس: خواهشمندیم، آذربایجان، سفارت خود را «تخلیه» نکند / سرباز مستقر جلوی سفارت، اسلحه نداشت / پلیس دیپلماتیک باید «مسلح» شود

مهاجری: چه می‌کنه این جبهه پایداری!

۲۱۲۲۰

مجله خبری recive.ir

دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا