اخبار ورزشی

هال سیتی منتظر چراغ سبز صیادمنش برای امضای قرارداد

هال سیتی منتظر چراغ سبز صیادمنش برای امضای قرارداد

به گزارش خبرگزاری recive؛ روز گذشته رسانه های ترکیه از توافق باشگاه هال سیتی انگلیس با فنرباغچه برای جذب قرضی اللهیار صیادمنش مهاجم ملی پوش کشورمان خبر داد.

در جدیدترین خبر در این زمینه صفحه «اخبار هال سیتی» اعلام کرد طبق گزارش ها،  هال سیتی پس از آنکه با باشگاه های الکساندر پسیچ و اللهیار صیادمنش به توافق نهایی رسید، در روز های آینده درباره شرایط شخصی با این دو بازیکن مذاکره کند.

هال سیتی رضایت باشگاه فنرباغچه را کسب کرده و قرار است صیادمنش به صورت قرضی راهی انگلیس شود. این باشگاه قصد دارد در مرحله دوم نظر شخصی این بازیکن را در این زمینه جویا شود و شرایط مهاجم ایرانی را بشنود.

صیادمنش در سال ۲۰۱۹ از استقلال با مبلغ ۷۵۰ هزار دلار با قراردادی ۵ ساله به فنرباغچه پیوست. این بازیکن جوان در آن زمان جایی در ترکیب تیم بزرگ ترکیه ای نداشت و به همین خاطر در دو مقطع به صورت قرضی برای استانبول اسپور و زوریا اوکراین بازی کرد.

دوران درخشان صیادمنش در زوریا رقم خورد و او در فصل گذشته عملکردی عالی داشت. به همین خاطر مشتریان زیادی پیدا کرد. در صورت نهایی شدن انتقال این بازیکن به صورت دائمی ۲۰ درصد مبلغ انتقال این بازیکن به جیب باشگاه استقلال می رود.

هال سیتی منتظر چراغ سبز صیادمنش برای امضای قرارداد

بیشتر بخوانید:

  • زنان یک گام دیگر به سکوهای آزادی نزدیک شدند

  • اسکوچیچ حق دارد استقلالی‌ها را دعوت نکند

  • دیدار لیونل مسی با شوماخر/عکس

۲۵۶ ۲۵۱

مجله خبری recive.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا