اخبار ورزشی

نکونام پایان هفته سرمربی استقلال می شود؟

نکونام پایان هفته سرمربی استقلال می شود؟

علیرغم توجه مدیریت باشگاه استقلال به استفاده از مربی خارجی، موانعی مانند صرف زمان طولانی برای انجام مذاکره و همچنین مسائل مالی در این پروسه وجود دارد که آبی‌ها را از انتخاب گزینه خارجی دور کرده است. این در حالیست که مدیران استقلال دوست ندارند زمان آماده سازی تیم برای فصل جدید را از دست بدهند، به همین خاطر به سراغ گزینه ایرانی خود یعنی جواد نکونام رفتند.
گفته می‌شود ماجرای استقلال و نکونام به مراحل پایانی خودش رسیده و تنها جلب رضایت باشگاه فولاد باقی مانده که در این مورد هم ظاهرا صحبت‌هایی با حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل باشگاه جنوبی صورت گرفته است. در این بین یکی از مسائل مطرح شده بین دو باشگاه، موضوع قرارداد نکونام با فولاد است که با پرداخت مبلغی آزاد خواهد شد.
باشگاه استقلال در تلاش است که به زودی مذاکرات نهایی را انجام بدهد و این ماجرا را به سرانجام برساند. در همین راستا قرار است نکونام آخر این هفته به ایران برگردد. حتی گفته می‌شود در صورت توافق نکونام با آبی ها او قرار است دو دستیار خارجی شامل یک بدنساز اسپانیایی را نیز به استقلال بیاورد. با این شرایط ممکن است تا پایان هفته جاری سرمربی جدید استقلال معرفی شود.

۲۵۸ ۲۵۸

مجله خبری recive.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا