اخبار ورزشی

نویدکیا: باید از آخرین شانس صعودمان استفاده کنیم

نویدکیا: باید از آخرین شانس صعودمان استفاده کنیم

به گزارش خبرگزاری recive؛ محرم نویدکیا در نشست خبری پیش از بازی تیمش مقابل پاختاکور ازبکستان اظهار کرد:‌ در دیدار رفت تقابل سنگین و سختی داشتیم. تمام بازی‌های این گروه سخت بود و فردا هم یک بازی سرنوشت‌ساز داریم. این آخرین شانسمان است و باید از شانسمان استفاده کنیم. پاختاکور تیم خطرناکی است و نمی‌شود راحت در این خصوص صحبت کرد. باید منطقی فوتبال بازی کنیم و با اعتماد به نفس و با تمرکز بالا از شرایط بازی استفاده کنیم. امیدوارم پیروز شویم. غایبی نداریم و همه بازیکنان سر حال هستند. سعی کردیم با بازیکنان صحبت کنیم. نمی‌خواهم بگویم شرایط ایده آل است اما بازیکنان ما تمرکز بالایی دارند چون شانس آخرمان است و باید حداکثر استفاده را ببریم. باید به آینده امیدوار باشیم و همه چیز خوب است. مشکل خاصی نداریم.
سرمربی سپاهان در خصوص بازی کردن شهریار مغانلو گفت: امروز باید تمرین کنیم و وضعیت جسمی بازیکنان را ببینیم و تصمیم بگیریم از چه بازیکنی استفاده کنیم. همه بازیکنان سعی می‌کنند کیفیت بالایی داشته باشند. درست است اتفاقات بازی برخی اوقات باعث می‌شود آن‌گونه که می‌خواهیم نشود اما بازیکنان با تمام وجود بازی می‌کنند.
او با بیان این‌که پاختاکور تیم بسیار خوبی است، گفت: آن‌ها بد شانس بودند و مثل یک بازی معمولی به این بازی نگاه نمی‌کنیم. باید با برنامه و با تمرکز در این بازی حاضر شویم.
رفیعی: لیاقت سپاهان بیشتر از این‌هاست
سروش رفیعی در نشست خبری پیش از بازی سپاهان مقابل پاختاکور اظهار کرد: بازی‌های بسیار دشواری در گروهمان داشتیم و تاکنون هم عملکرد خوبی داشتیم اما به نتایجی که لیاقتش را داشتیم نرسیدیم. درست است که در بازی رفت، این تیم را بردیم اما نباید به گذشته فکر کنیم. تیممان تمرکز بالایی دارد و با انگیزه می‌خواهیم در این بازی شرکت کنیم. می‌خواهیم پاختاکور را شکست دهیم. ما به عنوان بازیکنان حرفه‌ای به شرایط خودمان آگاه هستیم. بعد از ریکاوری خوب و صحبت‌هایی که انجام شد به این نتیجه رسیدیم که حتی اگر یک درصد هم شانس داشته باشیم باید تلاش کنیم تا به چیزی که احساس می‌کنیم حقمان است برسیم و در نهایت هواداران را خوشحال کنیم.
بیشتر بخوانید:
رونمایی از لیست خروجی‌های فصل بعد سرخ‌ها
سرمربی جدید منچستریونایتد مشخص شد
دو غول ورزش جهان به دنبال چلسی!
۲۵۳۲۵۱

مجله خبری recive.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا