سیاسی

نماینده حامی وزیر کار : هدیه شش میلیاردی عبدالملکی به برنامه «میدون» عدد سنگینی نیست و به جایی بر نمی خورد

نماینده حامی وزیر کار : هدیه شش میلیاردی عبدالملکی به برنامه «میدون» عدد سنگینی نیست و به جایی بر نمی خورد

سید جواد حسینی‌کیا  در گفتگو با «انتخاب» درمورد هدیه ۶ میلیاردی حجت عبدالملکی به برنامه «میدون»، اظهار داشت: «بسیاری از این هلدینگ‌ها که زیر مجموعه وزارت رفاه هستند، مسئولیت‌های اجتماعی دارند و در قالب مسئولیت‌های اجتماعی این امر پذیرفته شده است.

با این حال باید ببینیم در چه محلی این مبلغ را پرداخت کرده‌اند، ولی معمولا هلدینگ‌ها، پتروشیمی‌ها و زیرمجموعه‌های وزارت کار، تعاون و رفاه، مسئولیت اجتماعی هم دارند؛ بنابراین در راستای این مسئولیت، این کمک امر طبیعی و کاری‌ست که می‌تواند مورد پذیرش قرار گیرد.»

یک نماینده مجلس در واکنش به هدیه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به برنامه «میدون» اظهار کرد: « این عددها عدد سنگینی نیست که کل معادلات را به هم بریزد. یک بخشی از آن حساسیت‌های فضای رسانه است. هر ماه نزدیک به ۱۰ تا ۱۵ میلیارد تومان، دولت به صندوق‌های بازنشستگی کمک می‌کند که حقوقشان را پرداخت کنند، حال این ۶ میلیارد به کجای این یک سال بر می‌خورد.»

حسینی‌کیا، عضو هیئت رئیسه کمیسیون صنایع مجلس بیان کرد: «جالب این است که خود زیر مجموعه‌های صندوق‌های بازنشستگی هلدینگ‌هایی دارند که آن‌ها هم مسئولیت اجتماعی دارند. ضمن اینکه این عددها عدد سنگینی نیست که کل معادلات را به هم بریزد. یک بخشی از آن حساسیت‌های فضای رسانه است.»

حسینی‌کیا در پایان خاطرنشان کرد: «هر ماه نزدیک به ۱۰ تا ۱۵ میلیارد تومان، دولت به صندوق‌های بازنشستگی کمک می‌کند که حقوقشان را پرداخت کنند، حال این ۶ میلیارد به کجای این یک سال بر می‌خورد.»

بیشتر بخوانید :

  • بهارستان زیر ذره‌بین آمار / زنگ خطر ضعف پایگاه اجتماعی نمایندگان

  • نماینده مجلس:استیضاح عبدالملکی به صحن بیاید، رأی می‌آورد

  • افشاگری تکان‌دهنده موسوی لارگانی علیه وزیر کار / وزارتخانه را مثل غنیمت جنگی بین شرکایتان تقسیم کردید

  • وزارت «رفاه» مردم یا رفاه دوستان ؟

به گزارش recive ، سید جواد پروینی که بعدا نام خود را به حسینی کیا تغییر داده،مدیر کل آموزش مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی (ره)، نمایندهٔ دورهٔ دهم از حوزه انتخابیه سنقر در استان کرمانشاه است که با ۱۰درصد رای واجدان شرایط رای را در شهر سنقر  و با ۱۰۹۴۵ رای به بهارستان راه یافته است .وی از امضا کنندگان طرح صیانت  و از  حامیان جدی  محدودسازی فضای مجازی است. 

21213

مجله خبری recive.ir

دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا