سمنان

نخستین نمایشگاه کار استان سمنان افتتاح شد/ از تقویت ارتباط بین شرکت های متقاضی نیروی کار و کارجویان تا تسهیل فرآیند احصا و جذب فارغ‌التحصیلان مستعد

نخستین نمایشگاه کار استان سمنان افتتاح شد/ از تقویت ارتباط بین شرکت های متقاضی نیروی کار و کارجویان تا تسهیل فرآیند احصا و جذب فارغ‌التحصیلان مستعد

به گزارش خبرگزاری recive استان سمنان، آئین افتتاحیه اولین نمایشگاه کار استان سمنان با حضور، دکتر خانی، نماینده مردم شهرستان‌های شاهرود و میامی، دکتر جلالی، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان شاهرود، دکتر نظری، رییس پارک علم و فناوری استان سمنان و دکتر ایزدی فرد، رییس دانشگاه صنعتی شاهرود در تالار شقایق‌های دانشگاه صنعتی شاهرود برگزار شد.

به گفته محسن نظری رئیس پارک علم و فناوری استان سمنان، نمایشگاه کار استان که با همکاری پارک علم و فناوری استان سمنان و دانشگاه صنعتی شاهرود برگزار شد به دنبال تحقق اهدافی چون ایجاد ارتباط مستقیم بین شرکت‌های متقاضی نیروی کار و کارجویان، تسهیل فرایند جذب، استخدام و شناسایی کارجویان و فارغ‌التحصیلان مستعد است.

نظری، برگزاری کارگاه‌های مهارت‌افزایی برای دانشجویان و کارجویان متناسب با نیازمندی‌های صنایع و شرکت‌ها معرفی شرکت‌ها و سازمان‌ها به دانشجویان، کارجویان، فارغ‌التحصیلان و اساتید را از دیگر رویکرد و اهداف این نمایشگاه عنوان می‌کند.

او ادامه می‌دهد: برپایی این نمایشگاه اهداف شاخص دیگری چون برگزاری نشست‌ نمایندگان ادارات و سازمان‌های استان و شهرستان و نمایندگان شرکت‌های صنعتی و دانش‌بنیان جهت هم‌افزایی در حوزه رفع موانع تولید و اشتغال‌آفرینی را هم دنبال می‌کند.

رئیس پارک علم و فناوری استان سمنان تصریح می‌کند :در این نمایشگاه سه روزه شرکت‌های مختلفی از سراسر استان سمنان حضور خواهند داشت. به گفته وی زمان برگزاری این نمایشگاه ۲۴ تا ۲۶ بهمن ۱۴۰۱ و مکان آن دانشگاه صنعتی شاهرود (تالار شقایق‌ها) ست.

مجله خبری recive.ir

دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا