سمنان

نخستین جشنواره ملی قرآنی پوستر و تایپوگرافی “تبیین” به میزبانی سمنان برگزار می شود

نخستین جشنواره ملی قرآنی پوستر و تایپوگرافی “تبیین” به میزبانی سمنان برگزار می شود

به گزارش خبرگزاری recive استان سمنان، فرشید فلاح روز دوشنبه در نشست برنامه ریزی و بررسی چگونگی برگزاری این جشنواره بر تعیین دبیر قوی و نیز شورای سیاست گذاری برای تدوین فراخوان، انتخاب داوران و … تاکید کرد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان این جشنواره را با توجه به محوریت قرآن برای آن بسیار مهم خواند و گفت: شورای سیاست گذاری برای تعیین دبیر علمی و اجرایی این جشنواره هر چه سزیعتر تشکیل و روند کار را برای تدوین فراخوان جشنواره تسریع نماید.

مسوول امور قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان نیز در این نشست با بیان اینکه جشنواره ملی قرآنی پوستر و تایپوگرافی با حمایت معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می شود گفت: جشنواره قرآنی تبیین ر رشته های مختلف و به میزبانی استانهای کشور برگزار می شود.

مجتبی نورمحمدی گفت: این معاونت میزبانی جشنواره مذکور را به استان سمنان داده و طرح پیشنهادی این استان در برگزاری جشنواره پوستر و تایپوگرافی پذیرفته است.

در این نشست مه سرپرست معاونت هنری و سینمایی و جمعی از کارشناسان این اداره کل حضور داشتند در خصوص چگونگی انتخاب اعضای شورای سیاست گذاری، انتخاب داور، زمان برگزاری جشنواره، تبلیغات و سایر مسایل مرتبط بحث و تبادل نظر کردند.

۴۶

مجله خبری recive.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا