اجتماعی

نام‌نویسی آزمون فراگیر کارشناسی‌ ارشد پیام نور تمدید شد

نام‌نویسی آزمون فراگیر کارشناسی‌ ارشد پیام نور تمدید شد

رضا مختاری با اعلام این خبر، اظهار کرد: زمان ثبت‌نام آزمون فراگیر کارشناسی ‌ارشد دانشگاه پیام‌نور در کل کشور از دهم تا بیستم اسفندماه بود و اکنون این زمان تا ۲۵ ماه جاری تمدید شد. متقاضیان می‌توانند در فرصت باقیمانده با مراجعه به سایت سازمان سنجش برای شرکت در آزمون فراگیر کارشناسی ارشد در رشته مورد علاقه ثبت‌نام کنند.

وی افزود: این آزمون تیرماه ۱۴۰۱ برگزار می‌شود و پس از آن در مهر سال ۱۴۰۱ آموزش پذیرفته‌شدگان آغاز خواهد شد. یکی از مزایای آزمون فراگیر مربوط به منابع است و این منابع در واقع همان دروس ترم یک است؛ در نتیجه دانشجویان فراگیر یک ترم پیش می‌افتند.

رئیس دانشگاه پیام‌نور استان اصفهان تصریح کرد: دانشگاه پیام‌نور فرصت بسیار خوبی برای افرادی از جمله کارمندان دستگاه‌ها، نهادها و ادارات دولتی و غیردولتی است و از آنجا که این افراد فرصت کافی برای حضور در کلاس ندارند، می‌توانند از فایل‌های ضبط شده و کلاس‌های غیرحضوری استفاده کنند.

مختاری در رابطه با شرایط تسهیلات این مرکز علمی گفت: در بین دانشگاه‌هایی که شهریه دریافت می‌کنند، دانشگاه پیام‌نور پایین‌ترین مبلغ را دریافت می‌کند و امکان ادامه تحصیل در شرایط غیرحضوری مطلوبی را ارائه می‌دهد. علاوه بر مواد گفته شده این دانشگاه تسهیلات وام دانشجویی را به‌صورت مطلوبی در اختیار دانشجویان قرار می‌دهد و این مسئله باعث کاهش مشکلات مالی می‌شود.

بیشتر بخوانید:

شانس مجدد برای داوطلبانی که از نام‌نویسی در کنکور سراسری بازماندند

تمدید ثبت نام کنکور سراسری سال ۱۴۰۱ تا ششم اسفند

۴۷۲۳۱

مجله خبری recive.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا