اخبار ورزشی

میهایلوویچ از بیمارستان مرخص شد/عکس

میهایلوویچ از بیمارستان مرخص شد/عکس

به گزارش خبرگزاری recive؛ این سرمربی صربستانی برای اولین بار در تابستان ۲۰۱۹ به سرطان خون مبتلا شد و به سرعت اعلامیه شوکه کننده ای را به مطبوعات داد و وضعیت خود را پنهان نکرد. تمرینات پیش از فصل او توسط کادر فنی و دستیارانش پیگیری شد و او از طریق تماس ویدیویی به تماشای آن پرداخت‌ و بعد پس از بهبودی نسبی دوباره توانست به تمرینات برگردد.
میهایلوویچ پس از پیوند مغز استخوان در اکتبر ۲۰۱۹ رفته رفته دوباره توانست سلامتی خود را به دست بیاورد و اوضاع خوب به نظر می رسید، اما متأسفانه در اوایل سال جاری بیماری او دوباره عود کرد و مجبور شد دوباره تحت درمان های بیشتری قرار بگیرد.
بولونیا امروز اعلام کرد که میهایلوویچ با شرایط خوبی از بیمارستان Sant’Orsola مرخص شد و به بازیکنان و هواداران اجازه داد نفس راحتی بکشند.
این احتمال وجود دارد که سرمربی صرب اکنون بتواند حداقل در یکی از بازی های باقی مانده بولونیا به میادین بازگردد. آنها در ۸ می به مصاف ونتزیا خواهند رفت.
گفتنی است طی روزهای اخیر برخی گزارش‌های نگران‌کننده درباره وضعیت سلامتی سینیشا میهایلوویچ منتشر شده بود اما حالا با توجه به اعلام بولونیا و مرخص شدن از بیمارستان، این فرضیه ها به طور کامل از بین رفته است.

بیشتر بخوانید:

۵ مدعی آقای گلی جام جهانی ۲۰۲۲

چرا پرسپولیس نمی‌تواند از پول بورس استفاده کند؟
سقوط از آسمان “نود” به دره “فوتبال برتر”
۲۵۳۲۵۱

مجله خبری recive.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا