اخبار ورزشی

موفرح نامدار به یک فروشنده پاره‌وقت باخت!

موفرح نامدار به یک فروشنده پاره‌وقت باخت!

به گزارش خبرگزاری recive؛ در جریان مسابقه دوومیدانی ۱۰ هزار متر که در لندن برگزار شد، «محمد فرح» دونده ۳۹ ساله و سرشناس بریتانیایی در کمال تعجب به مقام دوم رسید. نفر اول این رقابت یک دونده آماتور«الیس کراس» ۲۵ ساله بود که به عنوان یک فروشنده نیمه وقت در فروشگاه لوازم ورزشی در «تدینگتون» کار می‌کند و با پرداخت ۳۷ پوند در این مسابقه دوی ۱۰ هزار متر شرکت کرد.
این دونده آماتور در حالی به خط پایان رسید که ۱۰ متر جلوتر از محمد فرح بود و رکورد ۲۸ دقیقه و ۴۰ ثانیه را به ثبت رساند.
فرح که در المپیک‌های ۲۰۱۲ و ۲۰۱۶ قهرمان دوهای ۵ و ۱۰ هزار متر شد، اما در المپیک ۲۰۲۰ توکیو حضور نداشت، در پایان این رقابت گفت: وقتی در صف مسابقه قرار می‌گیرم، باید بهترین ورزشکاری باشم که می‌توانم باشم. در واقع باید این باور را داشته باشم که می‌توانم برنده شوم. امروز یعنی جایی که من هستم، به نظر می‌رسد که کارهای بیشتری برای انجام دادن وجود دارد. در حال حاضر فکر می‌کنم کار زیادی برای بازگشت به شرایط قبلی و مسابقه دادن پیش‌رو دارم.
همچنین «الیس کراس» پس از کسب عنوان نخست گفت: هیچ‌کس نمی‌داند من چه کسی هستم. من نتوانستم در جمع نخبگان قرار بگیرم، به همین دلیل مجبور به پرداخت مبلغ ورودی شدم، ساعت ۶ صبح از خواب بیدار شده و با قطار به محل مسابقه رسیدم. وقتی می‌دویدم، همه اسم فرح را صدا می‌زدند، چون می‌دانستند چه کسی است و البته اسم من روی پیشانی‌ام نبود. این واقعاً غیر قابل باور است.
بیشتر بخوانید:
شکار جمله رونالدو توسط دوربین‌ها؛ من تمام نشده‌ام!
تیم منتخب مینو رایولا/عکس
سردار آزمون در کنار خواننده بدشانس ایرانی/عکس

۲۵۳۲۵۱

مجله خبری recive.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا