سمنان

موج سرما، روند مصرف گاز در استان سمنان را صعودی کرد

موج سرما، روند مصرف گاز در استان سمنان را صعودی کرد

به گزارش خبرگزاری recive استان سمنان، سید جواد حقیقت حسینی مدیرعامل این شرکت در گفتگویی از افزایش مصرف گاز در استان سمنان طی روزهای اخیر خبر داد و گفت: مصرف گاز در استان سمنان از ۵میلیون و هفتصد هزار متر مکعب در ۸ بهمن ماه، به ۷ میلیون و ۴۰۰هزار متر مکعب در ۲۴ بهمن ماه رسیده است که ۱میلیون و ۷۰۰هزار متر مکعب افزایش مصرف را نشان می دهد.

حقیقت حسینی اضافه کرد: براساس آمار و نمودارها، مصرف گاز از ۸ بهمن ماه روز به روز افزایش پیدا کرده و ورود موج جدید سرما به استان سمنان، بر روند صعودی مصرف گاز تاثیرگذار بود.

وی ضمن درخواست ازعموم شهروندان برای صرفه جویی حداکثری در مصرف گاز ابراز کرد: امیدواریم با همراهی همه شهروندان و رعایت نکات مصرف بهینه، شاهد پایداری جریان گازو بهره مندی همه مردم از این نعمت الهی باشیم.

مدیرعامل شرکت گاز استان سمنان با اشاره به محدودیت های ایجاد شده در مصرف گاز صنایع گفت: براساس ابلاغیه دیسپچینگ شرکت ملی گاز، به جهت برخورداری مشترکان خانگی از گاز، محدودیت هایی برای برخی صنایع اعمال شد که امیدواریم با کم شدن برودت هوا، امکان کاهش محدودیت ها برای صنایع نیز فراهم شود.

حقیقت حسینی همچنین اضافه کرد: در مرحله اول، مصارف عمده محدود شدند و در مرحله بعد نیز برخی شهرک های صنعتی نیز که مصرف کننده عمده داشتند، مشمول محدودیت شدند تا مشترکان خانگی شاهد قطعی گاز نباشند.

۴۶

مجله خبری recive.ir

دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا