قزوین

موانع و مشکلات ۱۵واحد صنعتی در آبیک رفع شد

موانع و مشکلات ۱۵واحد صنعتی در آبیک رفع شد

به گزارش خبرگزاری recive از قزوین؛ داود قلعه‌قوند، رییس دادگستری شهرستان آبیک در تشریح ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری شهرستان آبیک طی سال گذشته گفت: دادگستری شهرستان آبیک در راستای گره‌گشایی و مانع‌زدایی از مشکلات واحدهای صنعتی و تولیدی ورود جدی داشت و مسائل و مشکلات این حوزه به صورت میدانی مورد بررسی قرار گرفت و در سال گذشته ۱۰جلسه نشست ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری در این شهرستان برگزار و مصوبات خوبی در این راستا به تصویب رسید.
او افزود: طی سال گذشته و با ورود و پیگیری‌های دستگاه قضایی مسائل و مشکلات ۱۵واحد صنعتی و تولیدی در حوزه‌های مختلف مرتفع شد و بر اساس مصوبات صادره ۱واحد تولیدی تعطیل احیاء و به چرخه تولید بازگردانده شد.
این مقام قضایی استان در ادامه بیان کرد: همچنین در جهت شناسایی مشکلات و موانع صنعتگران و تولیدکنندگان، تعداد ۴۷مورد بازدید میدانی از واحدهای صنعتی و تولیدی با حضور مسئولان قضایی و مدیران دستگاه‌های اجرایی برنامه‌ریزی و انجام شد.
قلعه‌قوند یادآور شد: با توجه به مجموع اقدامات و حل‌وفصل مسائل و مشکلات حوزه صنعت و تولید، زمینه بازگشت به کار ۲۱نفر فراهم شد و دستگاه قضایی نسبت به حل مشکلات کارگری نیز اهتمام ویژه دارد.
رییس دادگستری شهرستان آبیک در پایان خاطرنشان کرد: در سال جاری نیز رفع موانع تولید و گره‌گشایی از مشکلات حوزه صنعت و تولید در راستای تحقق شعار سال و سیاست‌های کلان اقتصاد مقاومتی و برنامه‌های قوه قضاییه در این حوزه در دستور کار دادگستری شهرستان قرار دارد و امیدواریم با مجموعه تلاش‌ها و اقدامات تا حد توان شرایط تولید برای فعالان این حوزه فراهم شود.

مجله خبری recive.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا