سمنان

منابع بانکی استان ۳۵ درصد رشد داشته است

منابع بانکی استان ۳۵ درصد رشد داشته است

به گزارش خبرگزاری recive استان سمنان؛ سید محمد رضا هاشمی، استاندار سمنان روز چهارشنبه ۳ اسفند ۱۴۰۱ در جلسه کمیسیون هماهنگی بانک های استان، گفت: از گزارش ارائه شده و اقدامات ارزشمند بانکهای عامل در سطح استان طی یکسال گذشته تقدیر و تشکر می کنم.

وی افزود: کسب رتبه استان برتر در پرداخت تسهیلات در سطح کشور از دیگر اقداماتی است که با همراهی و همکاری بانک های عامل استان محقق شد.

استاندار سمنان ضمن‌ تشکر از همراهی و همکاری واحدهای تولیدی و صنعتی استان، خاطر نشان کرد: انشالله این واحدها در آینده بیش از پیش مراودات مالی خود را با بانکهای عامل استان تقویت کنند.

وی عنوان داشت: در سال ۱۴۰۲، جلسه مشترک‌ اتاق بازرگانی و شورای هماهنگی بانک های استان در راستای تقویت و ارتباط دوجانبه واحدهای تولیدی و صنعتی و بانکهای عامل برگزار خواهد شد.

هاشمی تصریح کرد: بانکهای عامل استان با توجه به فرارسیدن ایام پایانی سال و مسافرت های نوروزی، با تعیین شعبه های کشیک، در آماده باش کامل بوده و خودپرداز ها برای تامین وجه نقدی تقویت شوند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود اذعان کرد: بانکهای عامل در تقویت فعالیت شرکت های دانش بنیان‌با توجه به شعار سال و تحقق این مهم، همراهی و همکاری بسیار خوبی داشتند که جای تقدیر دارد.

هاشمی بیان داشت: نقش بانکهای عامل در راه اندازی ۷۸ واحد تولیدی صنعتی صد درصد راکد و ایجاد بالغ بر ۲ هزار فرصت شغلی جدید با همراهی بخش خصوصی و دست اندرکاران امر، بسیار ارزشمند است.

استاندار سمنان گفت: در بحث تسهیلات تبصره ۱۶، بانکهای عامل استان تا پایان سال نسبت به تعیین تکلیف پرونده ها و پرداخت تسهیلات به واحد های متقاضی، اقدام کنند

46

مجله خبری recive.ir

دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا