کهگیلویه و بویراحمد

مصرف برق در کهگیلویه و بویراحمد روند صعودی گرفت

مصرف برق در کهگیلویه و بویراحمد روند صعودی گرفت

جمال معتمدی زاده پیش از ظهر پنجشنبه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه میزان مصرف برق در ساعات پیک بار دیشب استان کهگیلویه و بویراحمد ۷۰ مگاوات بیشتر از میزان مصرف در ساعات پیک بار روز گذشته بوده است، افزود: میزان مصرف برق در ساعات پیک بار شب گذشته ۴٨۶.٩ مگاوات و در ساعات پیک بار همان روز ۴٩۴.۵ مگاوات است.

رئیس شورای انسجام بخشی صنعت آب و برق در استان از مردم خواست تا با تداوم همراهی با صنعت برق، پرسنل این صنعت را در مدیریت شبکه سراسری یاری دهند.

وی افزود: در حال حاضر بیش از ۳۷ میلیون مشترک برق در کشور و ۲۸۵ هزار مشترک در استان کهگیلویه و بویراحمد از خدمات برق استفاده می‌کنند که اگر هریک از این مشترکان تنها ۲ لامپ ۱۰ وات LED را خاموش کنند، در عمل یک درصد صرفه‌جویی در مصرف پیک برق را به دنبال خواهد داشت.

مصرف برق در کهگیلویه و بویراحمد روند صعودی گرفت

رئیس شورای انسجام بخشی صنعت آب و برق در استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: میزان مصرف برق در استان در ساعات پیک بار افزایش یافته که می‌طلبد مشترکین در این ساعات از روشن نگه داشتن وسایط برقی نظیر کولرهای گازی، اسپلیت ها، جاروبرقی، اتو، تلویزیون و سایر لوازم دیگر برقی پرمصرف، خودداری کنند.

معتمدی زاده گفت: گچساران با ۱۷۰ و هفت دهم مگاوات بیشترین سهم مصرف و چُرام با ۳۱ و هفت دهم مگاوات کمترین سهم مصرف برق در استان کهگیلویه و بویراحمد را دارد.

وی افزود: روند کنونی مصرف برای ما نگران کننده شده و مردم بدانند که شرایط تأمین برق پایدار برای مشترکین در استان کهگیلویه و بویراحمد هر روز سخت‌تر می‌شود.

بیشتر بخوانید:

  • رشد ۱۴ درصدی مصرف برق در کهگیلویه و بویراحمد

  • ثبت بیشترین رقم «زمان اوج مصرف» در تاریخ صنعت برق / چه روزی بود و چند مگاوات مصرف شد؟

۴۶

مجله خبری recive.ir

دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا