سمنان

مرکز آموزش فنی وحرفه‌ای بین‌کارگاهی در شرکت طب پلاستیک نوین شاهرود افتتاح شد

مرکز آموزش فنی وحرفه‌ای بین‌کارگاهی در شرکت طب پلاستیک نوین شاهرود افتتاح شد

به گزارش خبرگزاری recive استان سمنان، در راستای ارتقای مهارت نیروی کار شاغل و نیز تامین نیروی کار ماهر مورد نیاز صنعت استان، مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای بین‌کارگاهی شرکت طب پلاستیک نوین به عنوان هفتمین مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای بین کارگاهی در شهرستان شاهرود و چهلمین مرکز آموزش بین کارگاهی در استان سمنان با حضور مدیرکارخانه این شرکت و نیز مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان سمنان افتتاح و آغاز به کار کرد.

در آیین افتتاح این مرکز که به همراه بازدید حاضران از خط تولید طب پلاستیک برگزار شد، کیارش رضوانی راد قائم مقام مدیرکارخانه این شرکت با بیان اینکه سلامت محوری و تولید محصول با کیفیت اولویت اصلی ماست گفت: بر این اساس، هلدینگ ما بر فراگیری آموزشهای فنی وحرفه‌ای بسیار تاکید دارد.

وی افزود : پیش از این نیز آموزشهای مهارتی با همکاری مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای برادران شاهرود برای شاغلین در خط تولید شرکت ارائه شده که بر این اساس ۷۵ دوره در سال ۱۴۰۰ برای ۷ هزار و۱۳۴ نفر برگزار گردیده است .

رضوانی راد خاطرنشان ساخت: طرح‌های توسعه‌ای شرکت، ضرورت گسترش آموزش‌های مهارتی همزمان را برای ما آشکار ساخته و به همین منظور درخواست ایجاد مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای بین کارگاهی با نظارت اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان سمنان را داشتیم که امروز شاهد افتتاح آن هستیم.

سید حسین شاهچراغ مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان سمنان نیز در این آیین با تاکید بر ضرورت ارتقای مهارت منابع انسانی شاغل در صنایع و صنوف برای افزایش بهره‌وری اظهار داشت: شرکت طب پلاستیک نوین شاهرود با توجه به اهمیتی که به آموزش‌های مهارتی داده است، اثرگذاری آن را در منابع انسانی و افزایش توان تخصصی مجموعه خود به خوبی درک کرده است.

شایان ذکر است تا کنون مجوز ایجاد ۴۰ مرکزجوار بین کارگاهی و ۲ مرکز جوارکارگاهی در صنایع استان سمنان توسط اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان سمنان صادر شده است که با افتتاح مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای بین‌کارگاهی در شرکت طب پلاستیک نوین شاهرود به عنوان چهلمین مرکز جوارکارگاهی استان، نیروی کار شاغل در این شرکت، آموزش‌های مهارتی مبتنی بر شغل را مطابق با استانداردهای جهانی، زیرنظر اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان سمنان فرا خواهند گرفت.

۴۸

مجله خبری recive.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا