آذربایجان شرقی

مردم هیچ نگرانی از بابت تأمین سوخت و فرآورده‌های نفتی نداشته باشند

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، بهروز مهدوی فرماندار شهرستان تبریز در جلسه مشترک با مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی آذربایجان شرقی که در حاشیه بازدید از این مجموعه صورت گرفت، اظهار داشت: فرصتی برای استراحت و کم‌کاری نیست و ما تا آخرین دقیقه‌ای که در مسئولیت‌های محوله هستیم، مشغول خدمت به مردم عزیز و پیگیری امور خواهیم بود.

وی گفت: در تمام حوزه‌ها شرایط موجود در مرکز استان در سایر شهرستان‌های آن استان نیز مشهود است. تبریز نیز علاوه بر اینکه مرکز استان است، در حوزه خدمات رسانی به ویژه تأمین سوخت و فرآورده‌های نفتی، استان‌های همجوار را نیز پوشش می‌دهد. 

مهدوی افزود: حضور نزدیک به نیمی از جمعیت استان و همچنین افزوده شدن جمعیت سیار، جمعیت کارگری و مسافری، ایجاب می‌کند الزامات و شأن مرکز استان بیشتر مورد توجه قرار گیرد.

فرماندار تبریز ضمن تسلیت ایام سوگواری ماه صفر و خداقوت به مجموعه کارکنان شرکت نفت تبریز بیان داشت: آقای روح‌الهی مدیریت محترم شرکت نفت استان گزارش مبسوطی از وضعیت تولید، تأمین، توزیع و ذخایر فرآورده‌های نفتی ارائه دادند که حاکی از اتخاذ تمهیدات لازم جهت تأمین سوخت و فرآورده‌های مورد نیاز مردم در نیمه‌ی دوم سالجاری می‌باشد و این پیام را به مردم می‌دهد که نگرانی از این بابت نداشته باشند؛ که این امر مهم محصول تلاش شبانه‌روزی مجموعه شرکت نفت و مجموعه‌های مرتبط می‌باشد.

مهدوی، به اجرای طرح‌های ساماندهی در زمان‌بندی مناسب اشاره و خاطرنشان کرد: اجرای یک طرح مطلوب در زمان نامطلوب نتایج خوشایندی نخواهد داشت.

در ابتدای این نشست، روح الهی مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی استان، ضمن ارایه‌ی گزارش از وضعیت سوخت استان و شهرستان خاطر نشان کرد: از نظر تأمین و توزیع سوخت مورد نیاز شهروندان این قول را می‌دهیم که مردم عزیز هیچ نگرانی تا پایان سال نداشته باشند.

انتهای پیام/60001


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا