اصفهان

مراجعه ۲۲۸ بیمار مشکوک به کرونا به مراکز دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

مراجعه ۲۲۸ بیمار مشکوک به کرونا به مراکز دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

به گزارش recive از اصفهان، بر اساس اعلام دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از روز ۱۵ خرداد تا امروز ۱۶ خرداد تعداد ۲۲۸ بیمار مشکوک به کرونا به مراکز درمانی تحت پوشش این دانشگاه مراجعه کرده‌اند که از این تعداد ۱۹ بیمار مبتلا به کرونا در اصفهان شناسایی شده است و در این بازه زمانی ۲۱ نفر در مراکز درمانی بستری شده‌اند.

در حال حاضر نیز ۷۴ بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری هستند که ۱۷ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه تحت درمان قرار گرفته‌اند.

همچنین طی ۲۴ ساعت اخیر نیز ۲۳ بیمار بهبود یافته کرونا از مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ترخیص شده‌اند.

در شهرستان‌های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان طی ۲۴ ساعت گذشته یک فوتی کرونایی ثبت شده که مبتلای قطعی این بیماری بوده است.

همچنین طبق اعلام این نهاد از ابتدای پاندمی کرونا تاکنون یک میلیون و ۴۷۵ هزار و ۳۱۸ بیمار قطعی و مشکوک کرونا به مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان مراجعه کردند که از این تعداد ۴۸۹ هزار و ۶۵۹ نفر بیمار قطعی مبتلا به کرونا بوده‌اند.

از ابتدای آغاز این پاندمی ۱۸ هزار و ۴۲۲ بیمار مشکوک و قطعی مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان جان خود را از دست دادند که ۱۱ هزار و ۶۸۶ فوتی قطعی و ۶ هزار و ۷۳۶ نفر فوتی مشکوک به کرونا بوده‌اند.

۱۳۹ هزار و ۷۶۳ بیمار بهبود یافته کرونا از مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ترخیص شده‌اند.

۴۸

مجله خبری recive.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا