سمنان

مدیر صدا و سیمای مرکز سمنان منصوب شد

مدیر صدا و سیمای مرکز سمنان منصوب شد

به گزارش خبرگزاری recive استان سمنان در این آیین معارفه که با حضور دکتر حسن عابدینی معاون امور استان های سازمان صدا و سیما و معاونان و مدیران صدا و سیمای مرکز سمنان در سالن جلسات این مرکز برگزار شد معاون امور استان های صدا و سیما با اشاره به توطئه های مختلف دشمنان علیه نظام جمهوری اسلامی گفت: علیرغم تلاش ۴۳ ساله دشمن و نظام سلطه، به لطف خدا جمهوری اسلامی توانسته است بخوبی مقاومت کند.
معاون امور استان های صدا و سیما ضمن اشاره به اهمیت نیروی انسانی خطاب به عوامل صدا و سیما گفت: شما امروز در خط مقدم این مبارزه هستید و من چشم انداز کار را بسیار روشن می بینم و استنباطم این است که ما در این حوزه هم پیروز خواهیم شد چرا که این وعده قرآن است.
عبدالرضا دهرویه مدیر کل صدا و سیمای مرکز سمنان هم با اشاره به سند تحول رسانه در دوره مدیریت جدید گفت: ما طرح ها و برنامه های مرکز سمنان را با مد نظر قرار دادن سند تحول سازمان دنبال میکنیم.
وی با اشاره به توانمندی های مختلف استان سمنان در زمینه های مختلف از جمله مفاخر علمی و دینی و اندیشمندان بزرگ،شهدای والا مقام، قرار گرفتن در مسیر حرم حضرت معصومه (ص)و امام رضا (ع)،جوانان تحصیلکرده و مستعد، همسایگی با استان های مهم کشور، جاذبه های تاریخی و گردشگری،وجود صنایع و معادن فراوان و طبیعت متنوع، و تنوع محصولات کشاورزی آن گفت: ما در استان مجموعه کنشگران اجتماعی،هنری و فرهنگی فراوانی داریم و سعی میکنیم از این ظرفیت استفاده کنیم.
.
عبدالرضا دهرویه، متولد ۱۳۵۴ دارای مدرک کارشناسی زبان و ادبیات فارسی و کارشناسی ارشد فقه و مبانی حقوق اسلامی است. خبرنگار روزنامه جام جم، تهیه کنندگی و نویسندگی برنامه‌های رادیویی و تلویزیونی، مدیر تامین و پخش صدا، معاون صدا، قائم مقام صدا و سیمای مرکز سمنان و سرپرست صدا و سیمای مرکز سمنان از جمله سمت های پیشین وی در سازمان صدا و سیما بوده است.

۴۸

مجله خبری recive.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا