فرهنگ و هنر

محمود فرهنگ دبیر دوازدهمین دوره تئاتر صاحبدلان شد

محمود فرهنگ دبیر دوازدهمین دوره تئاتر صاحبدلان شد

به گزارش خبرگزاری recive به نقل از روابط‌عمومی اداره‌کل هنرهای نمایشی، در متن حکم کاظم نظری، مدیرکل هنرهای نمایشی خطاب به محمود فرهنگ به عنوان دبیر دوازدهمین دوره تئاتر صاحبدلان چنین آمده است:

«رویداد «تئاتر صاحبدلان» به عنوان یکی از مهم‌ترین رویدادهای نمایش دینی، محمل شریفی برای حمایت از تولید آثار نمایشی با مضامین بلند انسانی و ایمانی و صحنه‌ای روشن و پُرامید برای خلق آثار تاثیرگذار با تکیه بر روزآمدترین و خلاقانه‌ترین شیوه‌های نمایشی است.
این رویداد قابلیت آن را دارد تا با شناخت دقیق، نیازسنجی، آسیب‌شناسی و ترسیم چشم‌انداز منطقی و واقعی و برنامه‌ریزی کارشناسانه با بهره‌مندی هوشمندانه از تجربیات پیشین و رهنمودهای صاحب‌نظران به همایشی ماندگار و پویا تبدیل شود.
نظر به تخصص و تجربیات ارزشمند شما، به موجب این حکم به عنوان «دبیر دوازدهمین دوره تئاتر صاحبدلان در گستره بین‌المللی» منصوب می‌شوید.
رویکرد بین‌المللی این دوره فرصت مغتنمی است تا بر پایه شناخت دقیق، نمونه‌های ارزشمند تولیدات نمایشی و تجربیات تئاتری سایر کشورها نیز در کنار آثار هنرمندان ایران عزیز در معرض تماشا و بهره‌برداری مخاطبین قرار گیرد و دریچه روشنی بر تعامل هنری و تبادل تجربه میان هنرمندان گشوده شود.
امید که در سایه الطاف پروردگار مهربان و بهره‌مندی از تمام توان کارشناسی و اجرایی اداره‌کل هنرهای نمایشی و همراهی دغدغه‌مندان نمایش‌های دینی در این مسیر پیروز و سربلند باشید.»

۲۵۹۲۵۹

مجله خبری recive.ir

دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا