اخبار ورزشی

ماجرای غیبت سجادی در جشن قهرمانی استقلال

ماجرای غیبت سجادی در جشن قهرمانی استقلال

به گزارش خبرگزاری recive؛ محمد پولادگر، معاون وزیر ورزش و جوانان بعدازظهر سه‌شنبه پس از جلسه مجمع فدراسیون فوتبال در جمع خبرنگاران اظهار کرد: این رای را اعضای مجمع دادند و با نظر خانواده فوتبال این اتفاقات رخ داده است. وقتی رای اکثریت روی یک مساله است، دیگر نمی‌توان صحبتی کرد.
او درباره رسمیت داشتن هیات رییسه با وجود عزل مهرداد سراجی گفت: هیات رییسه رسمیت دارد چون اکثریت اعضا حضور دارند.
پولادگر درباره قول ریاست جمهوری مبنی بر کمک به تیم ملی فوتبال برای حضور در رقابت‌های جام جهانی گفت: منابع کمک در راه است تا فوتبال ما بدون مشکلی در این رقابت‌ها شرکت کند.
معاون وزیر ورزش درباره وضعیت شهره موسوی گفت: بنده اطلاعی از وضعیت ایشان ندارم.
پولادگر درباره وضعیت تیم ملی فوتبال ایران خاطرنشان کرد: در دوره‌های گذشته رسم شده بود که همه اردوهای آمادگی در کشورهای مجاور برگزار می‌شد و ما نمی‌دانستیم چرا این اتفاق رخ می‌دهد چون منابع مالی کشور خارج می‌شد. وقتی شرایط داخلی فراهم است، نیازی نیست اردوی خارجی برگزار شود اما به این معنا نیست که در همه شرایط این حرف را بزنیم. تیم ما با توجه به اقدام نادرست تیم کانادا، با تیم‌ دیگری دارد مذاکره می‌کند.
او درباره نبود حمید سجادی، وزیر ورزش و جوانان در جلسه مجمع گفت: برای وزیر کار ضروری پیش آمده بود و به بنده امر فرمودند تا در اینجا حضور پیدا کنم.
پولادگر در پاسخ به این سوال که آیا نبود سجادی در مراسم قهرمانی استقلال به خاطر حاشیه‌های گذشته بوده است؟ گفت: نه چنین چیزی نبوده است.

۲۵۸ ۲۵۸

مجله خبری recive.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا