سمنان

لزوم توجه جدی به رعایت الگوی مصرف برای ادامه چرخه صنعت در استان

لزوم توجه جدی به رعایت الگوی مصرف برای ادامه چرخه صنعت در استان

به گزارش خبرگزاری recive استان سمنان ، محمد حمیدی در جلسه مدیریت مصرف گاز استان با اشاره به اینکه در شرایط فعلی رعایت الگوی مصرف و مدیریت بیش از پیش ضرورت دارد، خاطرنشان کرد: در صورت رعایت الگوی مصرف توسط مشترکین شهری و هم صنعت ، شاهد کمترین آسیب در بخش های مختلف خواهیم بود.

حمیدی با بیان اینکه قاعدتا صرفه جویی در مصرف گاز جزیره ای نیست، اذعان داشت: استان ها با رعایت الگوی مصرف به همدیگر کمک می کنند تا کمترین خسارت چه در بخش صنعت و چه در بخش مشترکین شهری وارد شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان مزیت نسبی استان سمنان را صنعت دانست و تصریح کرد: رعایت الگوی مصرف برای ادامه چرخه صنعت در استان سمنان ضرورت دارد.

وی با اشاره به تعیین تکلیف بدهی قبوض مشترکین واحدهای صنعتی استان ، تصریح کرد: سوخت دوم واحدهای صنعتی با توجه به شرایط فعلی، فعال و در صورت ضرورت جایگزین شود تا چرخه تولید متوقف نشود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان در ادامه با اشاره به اینکه با توجه به نیاز بازار و مردم ضرورت دارد،چرخه بعضی از شرکت ها و واحدهای صنعتی از تولید متوقف نشود، اظهار داشت: رعایت الگوی مصرف توسط همه مردم کمک به چرخه تولید را به همراه خواهد داشت.

۴۶

مجله خبری recive.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا