اخبار ورزشی

قول می‌دهم تیمی در شأن پرسپولیس ببندیم

قول می‌دهم تیمی در شأن پرسپولیس ببندیم

به گزارش خبرگزاری recive، رضا درویش در واکنش به رأی کمیته انضباطی درباره دیدار پرسپولیس مقابل تراکتور و اینکه دیدارهای فصل آینده این تیم مقابل حریف تبریزی بدون حضور تماشاگر خواهد بود، اظهار داشت: واقعاً تصمیمات کمیته انضباطی طی چند ماه اخیر تعجب‌برانگیز است. صحنه‌ها را مردم ایران دیدند. اولاً چرا بعد از سه هفته آرای اعلام شد؟ ضمناً ما میهمان بودیم و هواداری در تبریز نداشتیم. این همه علیه بازیکنان ما فحاشی شد و سنگ خوردند، ولی رأی را علیه ما صادر کردند تا هواداران ما در شهر خودشان از بازی با تراکتور محروم باشند؛ آنهم به دلیل همدردی با هواداران تراکتور!
وی ادامه داد: یک بار دیگر هم اگر خاطرتان باشد در سال‌های گذشته هم در بازی با سپاهان این اتفاق در اصفهان افتاد ولی ما از بازی خانگی محروم شدیم. ظاهراً با این رویه به هیچ نتیجه‌ای نمی‌رسیم و مجبوریم برای اینکه هواداران‌مان حق‌شان ضایع نشود، قطعاً با اسنادی که داریم مستقیماً این پرونده را به فیفا می‌بریم.
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در واکنش به این موضوع که ابتدا پرونده را در کمیته استیناف پیگیری کنند، گفت: با روندی که تا الان پرونده‌ها داشته است، نشان دادند که خیلی آرای این دو کمیته فرق نمی‌کند.
درویش در مورد شرایط یحیی گل‌محمدی روی نیمکت پرسپولیس نیز توضیح داد: گل‌محمدی با پرسپولیس قرارداد داشته و همچنان کارش را ادامه می‌دهد.
وی در واکنش به سؤالی درباره جذب بازیکنان جدید نیز گفت: با یکی دو نفر در حال مذاکره هستیم و به محض اینکه نهایی شود نام را اعلام می‌کنیم.
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس همچنین در واکنش به سؤالی درباره اینکه آیا قرارداد زکی‌پور با سرخپوشان نهایی شده است، عنوان کرد: فعلاً نمی‌توانم اسم ببرم، ولی به هواداران قول می‌دهم تیمی در شأن پرسپولیس می‌بندیم تا بتواند قهرمانی‌های خودش را تکرار کند.
۲۵۶ ۲۵۱

مجله خبری recive.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا