اخبار ورزشی

قسم خورده بودم این آقا در پرسپولیس پُست بگیرد من هم استقلالی می‌شوم!

قسم خورده بودم این آقا در پرسپولیس پُست بگیرد من هم استقلالی می‌شوم!

یکی از عجایب بازی دیروز استقلال و نفت مسجد سلیمان، حضور وحید قلیچ در این دیدار به عنوان تماشاگر بود. کمتر کسی باور می‌کرد یک پرسپولیسی بخواهد در روز جشن قهرمانی رقیب سنتی (بخوانید استقلال) بخواهد به استادیوم برود و کنار هواداران تیم آبی بنشیند! وحید قلیچ اما چنین تصمیمی‌گرفت و روز دوشنبه گذشته راهی ورزشگاه آزادی تهران شد که تعجب خیلی‌ها را برانگیخت.
در همین ارتباط بد ندیدیم با خود وحید قلیچ صحبت کنیم و ببینیم واقعا ماجرا چیست و چرا برای تماشای بازی آخر تیم استقلال به ورزشگاه آزادی رفته است؟!
اشتباهی به ورزشگاه آزادی رفتید؟
نه، چطور؟
(به شوخی) فکر کردیم یک روز دیرتر به استادیوم آزادی رفته اید. آخر بازی پرسپولیس روز یکشنبه برگزار شده بود و نه دوشنبه؟!
(می‌خندد) نه، اتفاقا درست رفتم و می‌دانستم استقلال روز دوشنبه بازی دارد.
چرا؟ آخر باور کردنی نیست که یک پیشکسوت پرسپولیس که حدود ۱۲ سال در این تیم توپ زده است در روز جشن قهرمانی استقلال برای تماشای بازی رقیب به استادیوم برود!
می‌دانید چرا؟ برای اینکه قسم من شکسته نشود به استادیوم آزادی رفتم! من قسم خورده بودم اگر این آقای استقلالی در پرسپولیس پُست بگیرد من هم طرفدار تیم استقلال می‌شوم و به همین خاطر به استادیوم آزادی رفتم تا از آبی‌ها حمایت کنم.
منظور شما محمد محمدی معاون ورزشی باشگاه پرسپولیس است؟
همه پرسپولیسی‌ها متوجه می‌شوند منظورم چه کسی است اما اسمی‌نمی‌آورم. متأسفانه وقتی پرسپولیس به پیشکسوتان خود احترام نمی‌گذارد باید یک کاری می‌کردیم!
این اقدام شما درواقع نوعی اعتراض به تصمیم رضا درویش درخصوص انتخاب محمد محمدی بود؟
به هرحال می‌دانم فایده ای ندارد. آقایان رفیق بازی می‌کنند و هر کاری دلشان می‌خواهد انجام می‌دهند. حالا ما پیشکسوتان هرچقدر هم اعتراض کنیم بی فایده است اما خواستم به نوعی صدای همبازیان قدیمی‌خودم و زحمتکشان باشگاه پرسپولیس این جوری به گوش آقایان برسد.
راستی شما بلیت داشتید؟ چگونه به ورزشگاه رفتید؟
البته من بلیت نداشتم و به لطف هواداران استقلال داخل ورزشگاه شدم اما به VIP نرفتم و ترجیح دادم کنار مردم و طرفداران استقلال بنشینم.
گفتید بعد از پست گرفتن یک استقلالی در پرسپولیس می‌خواهید استقلالی شوید. شوخی کردید دیگر؟
بله، من که سال‌ها در پرسپولیس عرق ریختم و بازی کردم طبعا طرفدار تیم خودم هستم اما همیشه گفتم تیم دوم ما به قول علی آقا پروین استقلال است. قبلا هم گفته بودم دوست دارم اگر پرسپولیس قهرمان نشد یک تیم تهرانی یا استقلال قهرمان شود و حالا این اتفاق افتاده است. به همین خاطر قسم خورده بودم سر بازی این تیم بروم و همین کار را هم انجام دادم.
شما چندی پیش کلی از فرهاد مجیدی تعریف کردید که هرگز دنبال شکایت از شما نبود اما معاون فعلی باشگاه پرسپولیس از شما به پلیس فتا شکایت کرد و … فرهاد مجیدی را در ورزشگاه دیدید؟
من فرهاد مجیدی را در ورزشگاه ندیدم اما به او و تیمش تبریک می‌گویم. او نشان داد انسان با جنبه ای است و هرگز هم از من شکایت نکرد. همچنین استقلال فصل را بدون اشتباه و با قدرت شروع کرد و به پایان رساند و شایسته قهرمانی بود. البته امیدوارم سال بعد پرسپولیس جوری بسته شود که بتواند قهرمان شده و دل هواداران ما هم شاد شود.
حالا موافقید یک مقدار هم از پرسپولیس صحبت کنیم؟
(با خنده) درخدمتم!
خریدهای جدید پرسپولیس را چطور می‌بینید؟
مگر کسی امضا کرده است؟
ظاهرا علیرضا بیرانوند و مرتضی پورعلی گنجی توافق کرده‌اند اما هنوز قرارداد خود را امضا نکرده‌اند؟
در این فوتبال تا زمانی که قراردادی امضا نشود نمی‌توان گفت که قطعی است. با این حال این دو بازیکن ملی پوش هستند و خریدهای خوبی محسوب می‌شوند. ما این فصل خیلی از ناحیه کمبود بازیکن بی کیفیت لطمه خوردیم. امیدوارم برای فصل آینده بهترین خریدها را داشته باشیم و ۳ خارجی خود را هم یک جوری بفروشیم!
بفروشید؟!
آخر خریدن ۲ بازیکن تاجیک و مهاجم ازبک خیلی هنر نیست. هنر آن است که بتوانید این ۳ خارجی را با رزومه ای که در پرسپولیس برای خود جور کردند بتوانید بفروشید. البته بعید می‌دانم در لیگ برتر ایران تیمی‌پیدا شود که بخواهد روی این سه بازیکن هزینه کند!
و بالاخره کلام آخر؟
بنویسید وحید قلیچ پرسپولیسی است. بیشتر از همه آقایانی که الان درپرسپولیس پست گرفته‌اند در این تیم بازی کرده و آن را دوست دارد. کسی نمی‌تواند از حرکت امروز من سوء استفاده کند و آقایان بدانند یک هزارم وحید قلیچ هم پرسپولیسی نیستند.

۲۵۸ ۲۵۸

مجله خبری recive.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا