اخبار ورزشی

قربانی: منظق می‌گوید مربی ایرانی هدایت استقلال را قبول نکند

قربانی: منظق می‌گوید مربی ایرانی هدایت استقلال را قبول نکند

پیروز قربانی در خصوص جدایی فرهاد مجیدی از تیم استقلال اظهار داشت: این یک تصمیم شخصی توسط مجیدی بود که اتحاذ شد. او در سال آخر فوق العاده در استقلال کار کرد و البته باید اعتراف کرد در موفقیت این مربی مدیرعامل باشگاه خیلی تأثیرگذار بود. شما دیدید که تقریبا هیچ چالشی بین طرفین ایجاد نشد ضمن آنکه در بهترین شرایطِ استقلال دو بازیکن سرباز شدند اما مدیریت باشگاه یک بازیکن خارجی با کیفیت به تیم اضافه کرد.
وی در خصوص جدایی ناگهانی مجیدی گفت: این موضوع را شنیدم اما ای کاش این تصمیم یک مقدار دیرتر اتفاق می‌افتاد تا کام شیرین هواداران بعد از قهرمانی این‌قدر زود تلخ نشود. من بار دیگر به هواداران استقلال بابت قهرمانی تبریک می‌گویم اما کاش جدایی مجیدی کمی دیرتر رخ می داد تا هواداران این‌قدر ناراحت نشوند.
کاپیتان پیشین تیم فوتبال استقلال استقلال در پاسخ به این سوال که از نظر وی گزینه ایرانی برای هدایت استقلال بهتر است یا خارجی گفت: منظق می‌گوید مربی ایرانی هدایت استقلال را در این شرایط قبول نکند. استقلال با شرایط خوبی قهرمان شده و هر فردی سرمربی این تیم شود کارش سخت خواهد بود. از نظر من فقط یکی دو نفر در حال حاضر لیاقت هدایت استقلال را دارند که فکر می‌کنم آنها آنقدر زرنگ هستند که در چنین شرایطی سرمربیگری این تیم را قبول نکنند. حدس من این است که باشگاه سراغ گزینه خارجی می‌رود چون گزینه‌های ایرانی راحت زیر بار مسئولیت به این سختی نمی‌روند.
سرمربی تیم فوتبال رایکای بابل در خصوص فیلم درگیری که از وی بعد از دیدار با سایپا در راهروهای رختکن منتشر شد، عنوان کرد: یکی از اعضای گروه پزشکی سایپا حرفی زد که به نظرم تحت فشار بازی این کار را کرد و من هم عکس‌العمل نشان دادم، البته بابت آن عکس‌العمل عذرخواهی می‌کنم. شنیده‌ام یک عده گفته‌اند من با کادر فنی حریف بحث کرده‌ام اما من احترام زیادی برای آنها به خصوص آقای درخشان قائل هستم و اصلا به خودم اجازه نمی‌دهم به آنها بی‌احترامی کنم. من در سایپا بازی و مربیگری کرده‌ام و نفراتی چون مسعود مومنی و روزبه شاه علی‌دوست رفقای من هستند. باز هم تاکید می‌کنم که بابت رفتارم عذرخواهی می‌کنم.

بیشتر بخوانید:

از مذاکره استقلال با مربی قهرمان آسیا تا قهر رضاییان

ببینید | وقتی ستاره برزیلی رئال مادرید قوانین فیزیک را نقض کرد

ببینید | اتفاقی وحشتناک برای تنیسور آلمانی در رولان گاروس

۲۵۴ ۲۵۸

مجله خبری recive.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا