اخبار ورزشی

فعالیت های فغانپور در فدراسیون فوتبال به پایان رسید

فعالیت های فغانپور در فدراسیون فوتبال به پایان رسید

به گزارش خبرگزاری recive، پس از لغو بازی تیم ملی فوتبال ایران و کانادا، صفی الله فغانپور، سرپرست دپارتمان حقوقی فدراسیون فوتبال در یک برنامه تلویزیونی ضمن انتقاد شدید از میرشاد ماجدی و حسن کامرانی فر مدعی شد آنها پس از امضای قرارداد با کانادا او را در جریان این اقدام قرار داده‌اند.
پس از این اتفاق میرشاد ماجدی بامداد امروز در برنامه فوتبال برتر با گلایه از فغانپور اظهار داشت: «بنده بسیار بسیار ناراحت هستم از آقای فغانپور، ایشان باید کمک حال ما باشد اما حرف های غیر واقع زده است. ما تمام مدارک لازم مربوط به دیدار با کانادا را برای ایشان فرستادیم و به ما گفتند آن را ترجمه کنید و در اختیار ما قرار دهید. کاملا موارد و مستندات به صورت اتوماسیون در فدراسیون موجود است و تعجب می کنم ایشان که عضو فدراسیون است، علیه ما صحبت می کند. یکی از مشکلات ما این است که فوتبال به حالی افتاده که باید مسائل در فضای رسانه ای مطرح کند و همه دنبال سهم خواهی هستند.»
پس از این اتفاقات، فدراسیون فوتبال تصمیم به قطع همکاری با فغانپور گرفته است. البته فارغ از بحث صحبت های اخیر طرفین، برخی دلایل دیگر نیز برای اتمام این همکاری وجود دارد که سبب شده سرپرست دپارتمان حقوقی فدراسیون فوتبال به پایان همکاری خود با این مجموعه برسد.
۲۵۶ ۲۵۱

مجله خبری recive.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا