سیاسی

فرمان مقام دولتی: بانک‌ها به بی‌حجاب‌ها «خدمات» ندهند / «پلیس اماکن»، پیگیر موضوع حجابباشند

فرمان مقام دولتی: بانک‌ها به بی‌حجاب‌ها «خدمات» ندهند / «پلیس اماکن»، پیگیر موضوع حجابباشند

علیرضا قاسمی‌فرزاد ظهر امروز در جلسه قرارگاه عفاف و حجاب استان با بیان اینکه از ظرفیت سازمان‌های مردم‌نهاد در راستای مقابله با کشف حجاب و بی‌حجابی استفاده شود اظهار کرد: از ارائه خدمات به کسانی که حجاب و عفاف اسلامی را رعایت نمی‌کنند خودداری شود.
وی با اشاره به اینکه دستگاه‌های فرهنگی استان همه امکانات و ظرفیت خود را در راستای ترویج عفاف و حجاب اسلامی به کار گیرند افزود: اقناع‌سازی و فرهنگ‌سازی در اولویت برنامه‌های قرارگاه عفاف و حجاب باشد.
استاندار همدان خاطرنشان کرد: پلیس اماکن در یک تعامل مشخص با اصناف همدان و شهرستان‌ها، پیگیر موضوع حجاب و عفاف باشند همچنین افرادی که به امکان عمومی برای خرید و فروش ورود می‌کنند باید حتما حجاب اسلامی را رعایت کنند.
وی با تاکید بر اینکه مجموعه‌های فعال در حوزه ورزش و جوانان نیز مکلف‌اند، اقدامات لازم در جهت رعایت حجاب و عفاف در مراکز ورزشی استان را انجام و اجرا کنند تصریح کرد: فضای عمومی جامعه باید به نوعی باشد که عدم رعایت حجاب و عفاف یک قبح شمرده شود.
قاسمی فرزاد با بیان اینکه مدیران و مسئولان دستگاه‌های اجرایی استان، بخش‌ها و مسئولان زیرمجموعه‌ی خود را مکلف به رعایت حجاب و عفاف در محیط اداری و کاری کنند ادامه داد: بانک‌ها از ارائه خدمات به افرادی که حجاب و عفاف را رعایت نمی‌کنند خودداری کنند.
وی در پایان سخنانش متذکر شد: صدا و سیما و اصحاب رسانه در حوزه ترویج حجاب و عفاف اسلامی و تقبیح بی‌حجابی و کشف حجاب اقدامات لازم را انجام دهند.

بیشتر بخوانید:

علم‌الهدی: بی‌حجابی مثل «دشنام» دادن به پدر مردم است / هیچ فرد «باغیرتی» این را تحمل نمی‌کند و «واکنش» نشان می‌دهد

احمد خاتمی: به‌داد برسید! دل مردم متدین از بی‌حجابی‌ها «خون» است / مقابله «خودسرانه» با بی‌حجابی، «خلاف شرع» است

انتقاد شدید فاضلی جامعه‌شناس از«پلمب واحدهای تجاری به بهانه حجاب» / جز تخم کینه نمیکارید

برهانی، حقوق‌دان: ارائه نکردن خدمات عمومی به زنان، «کاملا غیرقانونی» است

طعنه عبدی به طرح‌های مقابله با بی‌حجابی / دیده‌اید به مجرمی، «خدمات دولتی» ندهند؟

۲۱۲۱۷

مجله خبری recive.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا