سیاسی

فرمانده هوافضای سپاه: علت «آسیب‌های اقتصادی»، «قدرت دشمن» نیست، «ضعف‌های خودمان» است

فرمانده هوافضای سپاه: علت «آسیب‌های اقتصادی»، «قدرت دشمن» نیست، «ضعف‌های خودمان» است

سردار امیرعلی حاجی‌زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه در دیدار جمعی از جوانان ضمن تبریک دهه مبارک فجر گفت: آینده متعلق به شما جوانانی است که وارث نتیجه تلاش ها، مجاهدت ها و خون های پاکی هستید که برای آرمان های انقلاب نثار شده است.
وی افزود: شما باید خود را برای پذیرش مسئولیت های مختلف اجتماعی از بخش های خرد تا بخش‌های کلان آماده کنید که این آمادگی به لحاظ اعتقادی، معنوی، روحی، تخصصی و مهارتی باید به دست آید و همچنین در این راه باید از تجربه های موفق و حتی ناموفق دیگران استفاده کرد.
سردار حاجی زاده با اشاره به دوران پیش از پیروزی انقلاب اسلامی افزود: در آن دوران، امنیت و اقتدار ما در دست آمریکایی ها بود به طوری که ۵۰ هزار نفر مستشار آمریکایی در ایران مستقر بودند و صنایع و ساختار کشور ما در دست آنها بود اما الان خودمان یک ابرقدرت هستیم.
سردار حاجی‌زاده با اشاره به دستاوردهای مختلف انقلاب اسلامی تاکید کرد: همانطور که در حوزه های نظامی و امنیتی توانستیم اراده خود را بر دشمن تحمیل کنیم به طوری که اکنون در لبه تکنولوژی قرار داریم در حوزه‌های دیگر نیز می‌توانیم با اراده به اهداف بالای انقلاب دست یابیم و فقط باید خود را باور داشته باشیم.
فرمانده نیروی هوافضای سپاه با بیان اینکه امروز دشمن در موضع ضعف قرار گرفته است و این هیاهو و سروصداها از موضع قدرت نیست و به انتهای خط رسیده اند، خاطرنشان کرد: امروز به لطف الهی در اوج قدرت قرار داریم و در زمینه‌های که فعالیت کرده‌ایم، پیش‌رو هستیم.
وی ادامه داد: اگر در حوزه‌هایی مانند اقتصاد آسیب می بینیم از حوزه قدرت دشمن نیست بلکه به خاطر ضعف‌هایی است که خودمان داریم و باید آن‌ها را جبران کنیم و انتقاد محض نداشته باشیم بلکه هر شخصی به اندازه وسع خود باید در زمینه ای که مشغول به کار است احساس مسئولیت کرده و تلاش کند.
سردار حاجی‌زاده در پایان گفت: دشمنان ما در حال حاضر بیشتر از هر حوزه دیگر در حوزه رسانه ورود کرده و تلاش می کند بر ذهن، فکر و باورهای ما نفوذ کند و با اخبار جعلی و وارونه ذهن مخاطب را منحرف کند. به همین دلیل، باید دشمن شناسی خود را ارتقاء بدهیم و بدانیم آنان خیرخواه ما نبوده و نیستند.
وی افزود: ما همه سرنشینان یک کشتی بزرگ به نام ایران هستیم که سرنوشت یکسانی داریم که اگر در قسمتی کوتاهی صورت بگیرد خسارت آن متوجه همه است.

بیشتر بخوانید:

خبری در راه است؟ / توئیت «چراغ سبز» رئیسی به غرب درباره مذاکرات برجامی

هشدار معاون عملیات سپاه به «کوتوله‌های پارلمان اروپا» / «فریب» رژیم صهیونیستی را نخورید / جز این رژیم، با «همه دنیا»، اهل مذاکره هستیم

باهنر: «ایران‌هراسی» جهان با «هولوکاست» و «قطعنامه‌ها، کاغذپاره است»، راه افتاد / «فرماندهان نظامی» نباید در سیاست خارجی اعلام موضع کنند

مطهری: ایران،گرفتار سیاست‌ورزی روس‌هاست / جنگ اوکراین، علت اصلی «گسل» ایران و اروپاست

طعنه سنگین به «دلواپسان» برجام / الان هم، کفن می‌پوشید یا آب و صابون بیاوریم؟!

خاتمی، خطیب جمعه تهران: انگار، اروپا و آمریکا و نوچه هایشان مسابقه «تحریم» ایران گذاشته‌اند

مصباحی مقدم : به‌دلیل برخورد با اغتشاشگران، چپ و راست ما را تحریم می‌کنند

۲۱۲۲۰

مجله خبری recive.ir

دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا