سیاسی

فرمانده ارتش، پیام داد / اعلام «آمادگی برای جان‎فشانی»

فرمانده ارتش، پیام داد / اعلام «آمادگی برای جان‎فشانی»

در بخش هایی از این پیام آمده است:

انقلاب اسلامی ایران با ارایه الگویی متعالی و متکی بر اندیشه‌های ناب اسلامی، یک نظام مستقل و قدرتمند را در ایران مستقر ساخت. سقوط نظام شاهنشاهی و استقرار حکومت دینی پس از ۱۴۰۰ سال، کسب استقلال سیاسی و ایجاد نظام مبتنی بر ولایت‌فقیه با مشروعیت و اقتدار در ایران، از دستاوردهای مهم آن بوده است.

دشمن در سال‌های اخیر با اتخاذ راهبردهای مختلف در صدد سد کردن مسیر حرکت انقلاب اسلامی و وارد آوردن ضربه به نظام جمهوری اسلامی بوده است؛ اما با بصیرت و مقاومت مردم و رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی)، دسیسه‌های دشمن یکی پس از دیگری با شکست مواجه شده است. از این رو دشمن با اتکا به عملیات روانی و رسانه‌ای، یک جنگ گسترده ترکیبی را علیه ملت و نظام اسلامی شکل داده است.

ارتش جمهوری اسلامی ایران با الهام از مکتب عاشورا ۴۸ هزار شهید والامقام تقدیم اسلام، انقلاب و میهن اسلامی کرده است و در همه مقاطع از جمله دشمنی‌های اخیر، با بصیرت انقلابی و اقتدار ماموریت‌های اصلی خود که حراست و پاسداری از استقلال، تمامیت ارضی و نظام جمهوری اسلامی ایران است پیگیری کرده است.

ارتش جمهوری اسلامی ایران ضمن تبریک چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به محضر رهبر معظم انقلاب اسلامی(مدظله‌العالی) و ملت غیور و انقلابی ایران آمادگی خود را برای جان‎فشانی در دفاع از آرمان‌های والای انقلاب اسلامی و امام راحل عظیم الشان در راستای اجرای تدابیر فرماندهی معظم کل قوا در هر میدانی، اعلام می‌نماید.

بیشتر بخوانید:

فرمانده کل ارتش: رهبری و شخص «حضرت آقا» در رأس «خطوط قرمز» ما هستند / نه مشکل ما «چند تار مو» است، نه مسئله دشمنان

فرمانده کل ارتش: اکنون، تمرکز حملات دشمن روی جایگاه رهبری است / گلوله جنگ ترکیبی، گاهی اصابت می‌کند و اثرات مخربی برجای می‌گذارد

انتقاد فرمانده کل ارتش از فضای مجازی / کاشفان حقیقت، یک هفته، فقط یک هفته، چشم و گوش نازنین خود را بر صدا و تصویر شیطان ببندند

وعده اقتصادی جذاب سرلشکر موسوی به ارتشی‌ها

۲۱۲۲۰

مجله خبری recive.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا