کردستان

فراخوان چهارمین دوره جایزه رسانه‌ای پینووس منتشر شد

فراخوان چهارمین دوره جایزه رسانه‌ای پینووس منتشر شد

به گزارش خبرگزاری recive از سنندج، سید کمال حسینی در گفتگو با خبرنگاران گفت: در این رقابت رسانه‌ای، خبرنگاران، روزنامه نگاران، پژوهشگران و نویسندگان می‌توانند با محوریت موضوع اعلام شده دبیرخانه آثار خود را ارسال نمایند.
وی افزود: با درخواست انجمن عکاسان خبری کردستان، بخش عکس نیز به فراخوان چهارمین دوره این رویداد فرهنگی، رسانه‌ای اضافه شد.
حسینی با بیان اینکه جایزه پینووس در یک رقابت آزاد و حرفه‌ای به انتخاب هیئت داورانی از دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه‌ها اهدا می‌شود، گفت: در راستای کمک به توسعه محتوای رسانه‌ای مکتوب، آثاری که در قالب یادداشت، تحلیل، مقاله، مصاحبه و گزارش باشند، داوری خواهند شد.
وی با اشاره به هدفگذاری جایزه پینووس برای کمک به توسعه کردستان، بیان کرد: چهارمین دوره جایزه این رقابت به آثاری با محورهای تولید و اقتصاد دانش بنیان و منطقه آزاد بانه و مریوان تعلق می‌گیرد که از تاریخ اول فروردین تا ۱۵ تیر ماه ۱۴۰۱ در خبرگزاری‌ها، روزنامه‌های سراسری، نشریات محلی، سایت‌های خبری و شبکه‌های اجتماعی منتشر شده باشند.
رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سنندج گفت: علاقه‌مندان برای شرکت می‌توانند تا تاریخ ۲۰ تیر ماه ۱۴۰۱ آثار خود را به ایمیل جشنواره(PinosAward@Gmail.com) و یا شماره مجازی( واتس اپ) ۰۹۱۸۷۸۹۰۰۲۶ ارسال نمایند.

۴۸

مجله خبری recive.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا