سمنان

فراخوان مشمولان اعزامی پایه خدمتی اسفند ماه سال ۱۴۰۱

فراخوان مشمولان اعزامی پایه خدمتی اسفند ماه سال ۱۴۰۱

به گزارش خبرگزاری recive استان سمنان ،سرهنگ” حسین پیوندی” در گفتگویی، بیان داشت: کلیه مشمولانی که برگه آماده به خدمت به تاریخ اسفند ماه سال ۱۴۰۱ دریافت کرده اند، می بایست با مراجعه به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی( پلیس +۱۰ ) ، برگه معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش را دریافت و برابر اطلاعات مندرج در آن اقدام کنند.

معاون وظیفه عمومی استان گفت: این دسته از مشمولان می‌بایست در ساعت ، محل و مراکزی که در برگه معرفی نامه مشمولان اعلام شده ، حضور یابند و به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند.

این مقام مسئول عنوان داشت : مشمولان اعزامی می بایست کارت تزریق واکسن کووید-۱۹ و واکسن مننژیت و دوگانه را در روز اعزام به همراه داشته باشند.

سرهنگ حسین پیوندی ادامه داد: مشمولان می بایست اصل مدارک مورد نیاز اعم از برگ آماده به خدمت، برگ محل مراجعه ، برگ واکسیناسیون ،کارت ملی و شناسنامه ،مدارک مربوط به شرایط خاص را به همراه خود داشته باشد.

وی گفت : عدم حضور به موقع مشمولان در زمان و محل های تعیین شده، غیبت محسوب شده و برابر ماده ۱۰ و ۵۸ قانون خدمت وظیفه عمومی با آنان رفتار خواهد شد .

این مقام ارشد نظامی در پایان گفت: مشمولان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان به نشانیwww.vazifeh.police.ir سامانه تلفن گویا به شماره ۰۹۶۴۸۰ و یا کانال سازمان در پیام رسان سروش به نشانی @sarbazvazifeh از آخرین اخبار مربوطه مطلع شوند.

۴۶

مجله خبری recive.ir

دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا