سیاسی

فتاح به «پاستور» می‌رود؟

فتاح به «پاستور» می‌رود؟

رئیس بنیاد مستضعفان در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه خبرهایی در رابطه با رفتن شما به دولت وجود دارد گفت: هیچ خبری مبنی بر رفتن من به دولت وجود ندارد؛ محکم سر جای خود ایستاده‌ایم، البته با دولت همراهی داریم و ۲۲ مدیر بنیاد به دولت رفته‌اند.
پرویز فتاح در حاشیه مراسم بهره‌برداری از ۷۵۰۰ طرح محرومیت‌زدایی بنیاد مستضعفان و در جمع خبرنگاران گفت:خبرهای خوبی در رابطه با آزادراه تهران-شمال در اسفند ماه می‌شنویم.
وی با بیان اینکه هرسال تقریباً در بهمن و اسفند ماه برنامه اینچنینی برگزار می‌شود گفت: افتتاح‌های بسیاری را در سال داریم و اما این طرح‌های محرومیت زدایی استثنا است.
فتاح ادامه داد: اولین توصیه مقام معظم رهبری به بنده توانمندسازی و محرومیت زدایی است و باید از منابع بنیاد مستضعفان برای کمک به محرومان بهره ببریم.
رئیس بنیاد مستضعفان با بیان اینکه همه منافع بنیاد در خدمت محرومان است گفت: اگر کاری اقتصادی می‌کنیم و درحال به پایان رساندن آزادراه تهران شمال هستیم برای غلبه بر تحریم و تقویت کشور است.
فتاح ادامه داد: بنیاد مستضعفان متوقف هیچ چیزی نبوده است و و پروژه‌ای نیست که به دلیل تحریم در کشور پیش نرفته باشد.
او در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا صورت‌های مالی بنیاد مستضعفان منتشر می‌شود یا خیر گفت: ۳۶ شرکت بنیاد بورسی است و حتماً در سامانه‌ها صورت‌های مالی منتشر خواهد شد.
رئیس بنیاد مستضعفان با تاکید بر اینکه در کلانشهرها کاری نمی‌کنیم گفت: تمام برنامه‌های بنیاد مستضعفان در مناطق محروم پیش می‌رود و اقدامات بنیاد مستضعفان منجر به اشتغال پایدار می‌شود و در همین راستا ۲ هزار میلیارد تومان کمک مالی برای اشتغال داشته‌ایم.
فتاح گفت: بنیاد مستضعفان خود مولد سازی را انجام داده و آماده است تا این تجربه را با دولت منتقل کند و اموال راکد را با فروش و واگذاری به اشتغال، سدسازی و پروژه‌های خود تبدیل می‌کند و واگذاری‌ها در بستر تفاهم نامه است.
او با اشاره به افتتاح آزادراه تهران-شمال گفت: خبرهای خوبی در رابطه با آزاد راه تهران شمال در اسفند ماه می‌شنویم.

بیشتر بخوانید:

ادعای رئیس بنیاد مستضعفان: «تمام» گیلان، مازندران و گلستان را به نام «پهلوی» زده بودند/ پهلوی ها «۱۰۰ میلیارد دلار» از ایران خارج کردند

۲۱۲۲۰

مجله خبری recive.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا