فرهنگ و هنر

عمل جراحی هوشنگ کامکار موفقیت‌آمیز بود

عمل جراحی هوشنگ کامکار موفقیت‌آمیز بود

به گزارش خبرگزاری recive، ارسلان کامکار اعلام کرد که به زودی کار ضبط آلبوم جدیدش که با تکیه بر اشعار فروغ فرخزاد ساخته شده است را شروع می‌کند.

ارسلان کامکار آهنگساز و نوازنده گفت: «هم اکنون به همراه هوشنگ کامکار مشغول ضبط یک آلبوم موسیقی هستیم که آهنگسازی این آثار تمام شده است و کار ضبط آن را شروع کرده‌ایم.»

این آهنگساز با اشاره به اینکه این آلبوم به اشعار فروغ فرخزاد اختصاص دارد، بیان کرد: «چند هفته ضبط اثر به دلیل عمل هوشنگ کامکار به تعویق افتاد زیرا مدتی بود که قلبش دچار مشکل شده بود. بعد از مراجعه به پزشک متوجه شدیم باید عمل باز قلب انجام دهد که خوشبختانه عمل با موفقیت انجام شد.»

کامکار افزود: «آهنگسازی تمامی قطعات به عهده هوشنگ کامکار بوده است و من از دو ماه پیش برای ضبط قطعات این اثر موسیقایی با او همکاری می‌کنم. خوشبختانه ضبط سازهای زهی انجام شده است و زمانی‌که دوران استراحت هوشنگ تمام شود ضبط آلبوم را به پایان می‌رسانیم.»

او گفت: «در این آلبوم شش قطعه وجود دارد و عنوان اشعار تولدی دیگر، بعدها، کلاغی که پرید، از فراز سرما و… است که از مجموعه اشعار فروغ فرخزاد انتخاب شده است. این اثر به زودی منتشر و در دسترس علاقه‌مندان قرار می‌گیرد. ممکن است هر کدام از آثار به صورت تک ترک منتشر شود که به زودی درباره آن تصمیم گیری می‌کنیم.»

۵۷۲۴۵

مجله خبری recive.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا