سمنان

عمران روستایی در سمنان قوت گرفت

به گزارش خبرگزاری فارس از سمنان، علی‌رضا شریفی‌نژاد، سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری سمنان صبح امروز در دیدار با نماینده ولی‌فقیه در استان سمنان به مناسبت روز ملی روستا و عشایر اظهار کرد: با تلاش‌های صورت‌گرفته، ۵۸ طرح خدماتی و عمرانی روستایی با اعتباری بالغ بر ۴۲ میلیارد تومان در استان سمنان به بهره‌برداری رسید.

وی افزود: با افتتاح این طرح‌ها و اقدامات صورت‌گرفته، خدمات آموزشی، درمانی، اقتصادی، اشتغال‌زایی، رفاهی، آب و طرح هادی روستاها ارتقا یافته است.

شریفی‌نژاد با بیان اینکه امروز در جنگ اقتصادی به سر می‌بریم، خاطرنشان کرد: تولید با قدرت رقابتی، امروز بیش از هر زمانی مورد توجه است و ضرورت دارد و در این مسیر روستاها نقش تأثیرگذاری خواهند داشت.

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری سمنان با بیان اینکه ۲۰ درصد جمعیت استان را روستاییان تشکیل می‌دهند که در ۵۴۹ آبادی استقرار دارند، تصریح کرد: ۹۵ درصد روستاهای مشمول دارای دهیاری هستند و از خدمات این مجموعه بهره‌مند می‌شوند.

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری سمنان، تأکید کرد: کسب رتبه سوم استان در کشور در بحث نظارت بر طرح‌های عمرانی روستایی امری بسیار ارزشمند است.

انتهای پیام/۷۴۰۰۱/م/


دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا