تهران

عضو کمیسیون امنیت ملی: امنیت کشور ثمره حضور مقتدرانه نیروهای مسلح است

به گزارش خبرگزاری فارس از قرچک، حسین نوش آبادی عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس پیش از ظهر امروز در سومین روز از هفته ناجا در مراسم بزرگداشت تجلیل و تقدیر از ناجا شهرستان قرچک، ضمن تشکر و قدردانی از تلاش های مخلصانه و رشادت های نیروی انتظامی اظهار داشت: بهترین و زیباترین تقدیر از زحمات نیروی انتظامی را مقام معظم رهبری انجام داده اند که فرمودند نیروی انتظامی ستون امنیت کشور است.

وی ادامه داد: ۳۶ ماموریت برای نیروی انتظامی جمهوری اسلامی تعریف شده است که نشانه اهمیت جایگاه این‌ نهاد انتظامی در کشور است؛ جمهوری اسلامی ایران امروزه جزو امن ترین کشور های جهان محسوب می شود و این محصول فداکاری و رشادت نیروهای مسلح و نیروی انتظامی و سایر حوزه‌های دفاعی و امنیتی کشور است.

نماینده مردم شهرستانهای ورامین ، قرچک و پیشوا بیان کرد: امروز پلیس با شعار پلیش هوشمند و امنیت پایدار، تلاش های قابل توجهی در توسعه امنیت عمومی، امنیت اقتصادی و امنیت اخلاقی جامعه انجام داده است و مظهر اقتدار و عزت و امنیت کشور شده است.

نوش آبادی اظهار کرد: رویکرد امنیت مردم محور با تکیه بر توانایی های نیروی انتظامی بسیار ارزشمند است.

عضو کمیسیون امنیت ملی در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: ایران اسلامی با ۱۵ کشور همسایه است و نزدیک به ۹ هزار کیلومتر مرز مشترک با همسایگان خود دارد و همواره اعلام کرده است از قدرت دفاعی و توانمدیهای های نظامی خود در ایجاد ثبات و امنیت منطقه استفاده خواهد کرد.

نوش آبادی با اشاره به فرمایشات اخیر مقام معظم رهبری خاطرنشان کرد: دلخوشی و توهم برخی کشورهای همسایه به حضور بیگانگان خصوصا رژیم صهیونیستی، موجب تاسف است و بدانند در صورت ماجراجویی سیلی محکمی خواهند خورد؛ متاسف هستیم که برخی کشور های همسایه ایران هستند و در چاهی که کنده اند خود خواهند افتاد.

نماینده دیار ۱۵ خرداد افزود: دشمنان این کشور، خیلی از توانمندی های ایران را و قدرت دفاعی و بازدارندگی جمهوری اسلامی اجازه کوچکترین تعرض را به بیگانگان نخواهد داد.

این مقام مسئول بیان کرد: در دولت جدید و مدیریت جدید استان تهران، امیدواریم مشکلات و موانع دیار ۱۵ خرداد برطرف شود.

انتهای پیام/۶۷۰۳۷


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا