اخبار ورزشی

عذرخواهی فرزاد مجیدی؛ از فرهاد درس گرفتم!

عذرخواهی فرزاد مجیدی؛ از فرهاد درس گرفتم!

به گزارش خبرگزاری recive؛ فرزاد مجیدی پس از کسب عنوان قهرمانی تیم فوتبال استقلال در لیگ برتر اظهار داشت: این قهرمانی پاک را به هواداران پاک تیم استقلال، مجموعه مدیریت و همه بازیکنان تیم و… تبریک می گویم. خیلی خوشحالم که هواداران استقلال بعد از سال ها که واقعا در حقشان اجحاف شده بود، قهرمان شدند.
وی در واکنش به این سوال که که یک مدت در کنار تیم غیبت داشتید و دلیل آن چه بود ، گفت: سوال بعدی را بپرسید!
مجیدی در پاسخ به این سوال که صحبت هایی شده مبنی بر اینکه فرهاد مجیدی از تیم جدا خواهد شد، اظهار داشت: فکر می کنم در این جشن قهرمانی فقط مهم دل هواداران است. فکر می کنم برادرم به من یک درس داد و یک اصولی داشت. من خودم به شخصه از او عذرخواهی می کنم و از آن مجموعه باشگاه که نتوانستم آن طور که باید خدمت کنم. هرچند تمام تلاشم را کردم. بخاطر مشکلاتی که داشتم باید کارم را انجام می دادم و آن کار مهم تر بود. در مجموع در کنار تیم استقلال مثل همیشه با تمام وجودم هستم. استقلال را دوست خواهم داشت.
وی در پاسخ به این سوال که فرهاد مجیدی همیشه در صحبت های خود مدعی شده که یکی از دلایل ناکامی همیشه عدم ثبات بوده است، فکر نمی کنید جدایی فرهاد مجیدی باعث این مشکل شود، گفت: فقط قهرمانی و شادی هواداران استقلال مهم است!
بیشتر بخوانید:

پیشکسوت جنجالی پرسپولیس در جشن قهرمانی استقلال!/عکس

ترکیب استقلال مقابل نفت با حضور تمام ملی‌پوشان!

کنایه هواداران به مجری فوتبال برتر/عکس

۲۵۴ ۲۵۱

مجله خبری recive.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا