سمنان

صنعت برق یکی از مهم ترین زیرساخت های توسعه استان است

صنعت برق یکی از مهم ترین زیرساخت های توسعه استان است

به گزارش خبرگزاری recive استان سمنان مهندس سید محمد رضا هاشمی ، استاندار سمنان، صنعت برق را یکی از مهم ترین صنایع زیر ساخت دانست و بیان داشت : با توجه به نقش مهم صنعت برق ، باید تدابیر لازم جهت حفاظت و نگهداری از تاسیسات آن اندیشیده شود .

وی همدلی و مشارکت کارکنان بسیجی در حفظ اموال دولتی را ارزشمند و در خور توجه دانست و گفت : مدیران دستگاه های اجرایی استان باید جهت افزایش ضریب ایمنی حفاظت از اموال دولتی ، نهایت کوشش را بنمایند.

در ابتدای این نشست ، مهندس مجید وفایی ، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت برق منطقه ای سمنان با قدردانی از استاندار سمنان و همراهان در این بازدید گفت : توجه ویژه مقامات عالی استان و استاندار پر تلاش استان به صنعت برق ، موجب دلگرمی و افزایش روحیه خدمتگزاری کارکنان این صنعت به مردم شریف این خطه می باشد.

وی با اشاره به برگزاری مانورهای متعدد در بخش های مختلف خطوط انتقال و پست های فوق توزیع برق در سطح استان به منظور ایجاد آمادگی بیشتر در مواقع بحران ، بیان داشت : در سال های اخیر مانورهای متعدد پدافند غیر عامل و مدیریت بحران در این شرکت برگزار و نقاط قوت و قابل بهبود آن مورد بررسی و دقت قرار گرفته است .

مدیرعامل شرکت برق منطقه ای سمنان حفظ و نگهداری از تجهیزات و تاسیسات صنعت برق را یکی از اولویت های این شرکت برشمرد و افزود : در حال حاضر بیشتر تاسیسات و تجهیزات فوق توزیع برق استان ، از امکانات پایش تصویری برخوردار می باشد.

مجله خبری recive.ir

دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا