کرمان

صعود مس کرمان؛ تقدیم به سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و شهید لنگری‌زاده /امیدوارم یک جام برای مردم دیار کریمان به ارمغان بیاوریم

صعود مس کرمان؛ تقدیم به سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و شهید لنگری‌زاده /امیدوارم یک جام برای مردم دیار کریمان به ارمغان بیاوریم

به گزارش خبرگزاری recive؛ محمد کهندل،‌ درباره صعود تیم مس کرمان به لیگ برتر فوتبال کشور گفت: از طرف مجموعه باشگاه و تیم مس کرمان، این صعود را به سردار دل‌ها شهید قاسم سلیمانی و سرباز باوفای او، شهید غلامرضا لنگری‌زاده تقدیم می‌کنیم.
او می‌گوید: اتحادی که از روز اول در تیم شکل گرفت و زحماتی که مربیان و بازیکنان مس کشیدند، باعث شد آن‌ها کار بزرگی را رقم بزنند و تیم را به لیگ برتر بیاورند.
کهندل با تمجید از سرمربی مس کرمان گفت: فرزاد حسینخانی تجربیات گرانبهایی نزد مربیان بزرگ ایران کسب کرده است و سرمربیگری او، وحدت و شرایط فنی خوبی در تیم ایجاد کرد.
او ادامه داد: اکنون نشاط بسیار خوبی در استان کرمان به وجود آمده و بهتر است به مسائل حاشیه‌ای نپردازیم.
مدیرعامل باشگاه مس کرمان در مورد برنامه فصل آینده این باشگاه و شرایط نیمکت تیم مس در لیگ برتر می‌گوید: ان‌شاءالله پس از دیدار پنجشنبه مقابل پارس جنوبی، نشستی با اعضای هیئت مدیره و مدیران ارشد شرکت ملی صنایع مس ایران خواهیم داشت تا استراتژی باشگاه مشخص شود.
به گفته کهندل؛ کرمان به قطب بزرگ فوتبال ایران تبدیل شده است و همه فوتبال‌دوستان احترام ویژه‌ای برای کرمان قائل هستند.
مدیرعامل باشگاه مس کرمان دانش فنی، استفاده صحیح از بازیکنان و مدیریت حواشی را مهم ارزیابی و عنوان کرد: مسائل مالی در این موفقیت مؤثر است، اما پتانسیل و ویژگی‌های مربیان و بازیکنان بیشترین تأثیر را دارد. فوتبال کرمان پیشرفت زیادی کرده است و امیدوارم در سال‌های آینده، تیم‌های کرمانی بیشتری در لیگ برتر باشند.
مدیرعامل باشگاه مس کرمان در مورد بخت بالای نارنجی‌پوشان برای قهرمانی مسابقات لیگ یک گفت: دو دیدار دیگر در لیگ دسته اول پیش‌رو داریم و هر بازی برای ما حکم فینال را دارد.
او در ادامه می‌گوید: تمام تمرکز کادر فنی و بازیکنان روی دو مسابقه پیش روست و امیدوارم یک جام برای مردم دیار کریمان به ارمغان بیاوریم.
کهندل در واکنش به شایعاتی از قبیل مذاکره با حامد لک دروازه‌بان پرسپولیس برای پیوستن به مس کرمان گفت: از شنیدن این اخبار تعجب می‌کنم. تمام فکر ما معطوف به دو بازی پایانی است و باشگاه مس با هیچ بازیکنی مذاکره نکرده است.
به گفته کهندل؛ شیطنت‌ها از روزهای گذشته آغاز شده است، اما ابتدا باید استراتژی باشگاه مشخص شود. مس کرمان در سال‌های نه چندان دور، جایگاهی ویژه در فوتبال ایران داشته است و شایعه مذاکره هر بازیکنی را با مس کرمان منتشر می‌کنند.
مدیرعامل باشگاه مس کرمان درباره وضعیت ورزشگاه شهید باهنر کرمان برای میزبانی از دیدارهای لیگ برتر گفت: ورزشگاه ما مشکلی ندارد. با این حال ظرف یک ماه آینده می‌خواهیم تغییراتی را در ورزشگاه شهید باهنر ایجاد و امکاناتی به این ورزشگاه اضافه کنیم.
۴۶

مجله خبری recive.ir

دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا