سمنان

صدور ۱۷۶۸ مجوز صنعتی در استان سمنان

صدور ۱۷۶۸ مجوز صنعتی در استان سمنان

به گزارش خبرگزاری recive استان سمنان ، فرامرز محبوبی با بیان اینکه در هشت ماه گذشته تعداد ۱۷۶۸ مجوز صنعتی در این استان صادر شده است افزود: ۱۴۶ واحد صنعتی در این استان پروانه بهره برداری و ۱۶۲۲ واحد نیز جواز تأسیس دریافت کرده اند.

معاون امور صنایع سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان ادامه داد: در این مدت واحدهای صنعتی استان با سرمایه‌گذاری حدود ۱۷ هزار و ۶۰۰ میلیارد ریال پروانه بهره‌برداری دریافت کرده و مشغول به فعالیت شده‌اند که زمینه اشتغال حدود ۲۵۰۰ نفر را در استان فراهم آورده‌اند.

وی همچنین اضافه کرد: از ابتدای امسال تا کنون برای واحدهای صنعتی که جواز تأسیس اخذ کرده اند سرمایه گذاری بالغ بر ۱۸۱ هزار میلیارد ریال پیش بینی شده است که با تکمیل و راه اندازی و صدور پروانه بهره برداری برای این تعداد واحد زمینه اشتغال بیش از ۳۱ هزار نفر در استان ممکن خواهد شد.

فرامرز محبوبی با اشاره به وضع موجود در بخش صنعت استان سمنان اظهار داشت: تا کنون ۱۷۹۱ واحد صنعتی در استان دارای پروانه بهره برداری و مشغول به فعالیت هستند که با سرمایه گذاری حدود ۹۳ هزار میلیارد ریال منجر به اشتغال بیش از ۵۳ هزار و هشتصد نفر در استان شده اند.

48

مجله خبری recive.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا