همدان

شهید غلام رضا شهبازى: همیشه به یاد خدا باشد

به گزارش خبرگزاری فارس از همدان، «شهید»؛ شاهد شهود عرفانی شد و نقش هرچه خوبی را در چهارفصل گیتی نمایان کرد و چشم ستارگان آسمان را روشن، ققنوس هشت جنت که هفت آسمان را مجذوب خود کرده است، همان عاشقی که در وادی مقدس عاشقی، پر پرواز گشود و فرشتگان را نوازشگر روح نابش کرد.

می‌خواهیم هر روز را با نامی و یادی از این ستاره‌ها،‌ شب کنیم و کار را با تبرک و مدد از این عارفان عاشق آغاز؛ باشد که ادای دینی باشد بر آن همه رشادت، شهامت، مجاهدت و شجاعت… «برگ سبزی، تحفه درویش»، «تا چه قبول افتد و چه در نظر آید».

۳۰۱۴/ تبرک لحظاتمان با شهید غلامرضا شهبازى:

بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم

خدایا تو را شکر گویم که به ما دین اسلام و قرآن و پیامبری چون حضرت محمد (ص ) عنایت کردی و وسیله هدایت همه انسانها را فراهم.

عزیزانم قرآن عمقى چون دریا دارد و باید در این دریا غرق شویم تا به مفهومش پى ببریم.  قرآن را سطحى نگاه نکنیم. بر ما واجب است که کتاب قرآن را بخوانیم و تجزیه و تحلیل کنیم وبه دستوراتش عمل کنیم. اگر هم فردی در جامعه به قران عمل کند دیگر شیطان رسوخ نخواهد کرد و این دقیقا مانند واکسیناسیون کردن نوزاد است.

انسان در این دنیا نیامده تا یک زندگی را همیشه تکرار کند و در مقابل موضوعات اتفاقات اطراف خود هیچگونه واکنشى نشان ندهد بلکه بر عکس باید امروزش با فردایش در جهت مثبت سوق پیدا کند و همیشه به یاد خدا باشد و ائمه معصومین را الگوى خود قرار دهد تا روز بروز به هدفهاى متعالى برسد.

ما تربیت شده مکتب حسین و زینب هستیم و اکنون بار دیگر تاریخ تکرار شده و مبارزه با طاغوت و ظلم  تا ظهور حضرت مهدى (عج) ادامه خواهد داشت.

امام ما را که رهبر قیام ملت است ما را از  سقوط در دامن زشتى‌ها نجات داد و همه را از خواب غفلت بیدار کرد تا به خود بیایند و به اطراف خود بنگرند و مسئولیتى که دارند ایفا کنند تا زمان انقلاب حضرت مهدى (عج ).

انتهای پیام/89001/


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا