همدان

شهیدمحمدحسین ندافی: همچون زینب پیام‌رسان خون شهدا باشید

به گزارش خبرگزاری فارس از همدان، «شهید»؛ شاهد شهود عرفانی شد و نقش هرچه خوبی را در چهارفصل گیتی نمایان کرد و چشم ستارگان آسمان را روشن، ققنوس هشت جنت که هفت آسمان را مجذوب خود کرده است، همان عاشقی که در وادی مقدس عاشقی، پر پرواز گشود و فرشتگان را نوازشگر روح نابش کرد.

می‌خواهیم هر روز را با نامی و یادی از این ستاره‌ها،‌ شب کنیم و کار را با تبرک و مدد از این عارفان عاشق آغاز؛ باشد که ادای دینی باشد بر آن همه رشادت، شهامت، مجاهدت و شجاعت… «برگ سبزی، تحفه درویش»، «تا چه قبول افتد و چه در نظر آید».

تبرک لحظاتمان با شهید محمدحسین ندافی؛

بسم الله الرحمن الرحیم
و لا تحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله امواتا بل احیا عند ربهم یرزقون ( سوره آل عمران )

سلام بر پدر مهربان و گرامی‌ام، پدری که زحمت‌های فراوان برایم کشیده و چه زجرها که برایم تحمل کرد، و سلام بر تمام پدران شایسته و شهیدپرور که جوانانشان را چون علی اکبر حسین پرورش می‌دهند و آنان را سلحشور بار می‌آورند.

سلام بر مادرم؛ مادری که از آن لحظه بارداری تا تولد زحماتم را به دوش کشید و سلام بر مادرانی که چه پرشکوه فرزندان خود را شیر پاک می‌دهند و از آنان موجودی چون کوه استقامت می‌سازند و درود بر این شیرزنان اسلام که الگویشان زینب و مادرش زهراست و سلام بر تمام خانواده‌ام و سلام بر تمام آنهایی که در راه اسلام و تشیع جان و مال خود را نثار کردند.

خانواده محترم و مسلمانم اکنون زمان آزمایش خدایی رسیده و خدا در صحنه نبرد و سختی‌ها بنده خود را می آزماید و چه سعادتمندند بندگانی که از این آزمایش سخت الهی موفق بیرون آیند آه چه زیباست در راه خدا جان دادن و چه زیباست مرگی که مهدی(عج) از نزدیک نظاره‌گر آن باشد.

همچون زینب پیام‌رسان خون شهیدان انقلاب و کربلای ایران باشید، الگوی ما حسین است و علی اکبر حسین و قاسم نوجوان، و چه زیباست مرگی که در راه خدا و نابودکننده ظلم و ظالم باشد و چه زیباست مرگی که آبستن زندگی باشد.

انتهای پیام/ 89001/این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا