البرز

شهرک‌های صنعتی و صنعتگران استان البرز برای ایجاد نیروگاه‌های سی اچ پی حمایت می‌شوند

شهرک‌های صنعتی و صنعتگران استان البرز برای ایجاد نیروگاه‌های سی اچ پی حمایت می‌شوند

به گزارش recive از البرز؛ «مجتبی عبداللهی» در جلسه شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی که روز سه‌شنبه در اتاق بازرگانی استان برگزار شد، ضمن قدردانی از تلاش‌ها و اقدامات بخش خصوصی در راستای حفظ و افزایش تولید و اشتغال، افزود: دولت سیزدهم با شجاعت درصدد جراحی اقتصادی با هدف اصلاح زنجیره بهره‌مندی مردم از یارانه‌ها است.

وی ادامه داد: این امر در مجلس شورای اسلامی مصوب شد و دولت نیز به اجرای آن پرداخت تا اقتصاد کشور رونق پیدا کند و سهم مردم بویژه قشر آسیب‌پذیر و ضعیف اجتماع از رفاه و آسایش بیشتر شود.

عبداللهی گفت: در این راستا بخش خصوصی با تلاش مضاعف در تامین کالاهای مورد نیاز مردم و اعمال افزایش حقوق و دستمزد کارگران نقش‌آفرینی بزرگی داشت.

وی با اشاره به اقدامات کلان دولت در جهت ارتقا زیرساخت‌هایی همچون آب و برق، افزود: امسال برای نخستین بار ۶ هزار مگاوات برق وارد مدار تولید برق کشور شده است.

استاندار البرز گفت: همچنین وزارت نیرو درصدد است که باقی نیاز کشور را با تعمیر و تجهیز و ایجاد نیروگاه‌ها تامین کند.

وی افزود: شهرکها و واحدهای صنعتی استان باید به سمت ایجاد نیروگاه‌های سی اچ پی برای تامین نیاز خود بروند و در این مسیر از حمایت ها و تسهیلات لازم برخوردار خواهند شد.

عبداللهی گفت: باید برای بازچرخانی آب و ایجاد تصفیه‌خانه در شهرک‌های صنعتی اقدام شود.

وی اضافه کرد: تولیدکنندگان و صنعتگران با صرفه‌جویی و برنامه‌ریزی دقیق در جهت مصرف برق همراهی کنند.

وی افزود: با تمام توان در کنار تولید کنندگان و صنعتگران هستیم و با بازدیدها و برگزاری جلسات تخصصی برای رفع موانع آنها اقدام می کنیم.

۴۸

مجله خبری recive.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا