البرز

شهرک‌های صنعتی و صنعتگران استان البرز برای ایجاد نیروگاه‌های سی اچ پی حمایت می‌شوند

شهرک‌های صنعتی و صنعتگران استان البرز برای ایجاد نیروگاه‌های سی اچ پی حمایت می‌شوند

به گزارش recive از البرز؛ «مجتبی عبداللهی» در جلسه شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی که روز سه‌شنبه در اتاق بازرگانی استان برگزار شد، ضمن قدردانی از تلاش‌ها و اقدامات بخش خصوصی در راستای حفظ و افزایش تولید و اشتغال، افزود: دولت سیزدهم با شجاعت درصدد جراحی اقتصادی با هدف اصلاح زنجیره بهره‌مندی مردم از یارانه‌ها است.

وی ادامه داد: این امر در مجلس شورای اسلامی مصوب شد و دولت نیز به اجرای آن پرداخت تا اقتصاد کشور رونق پیدا کند و سهم مردم بویژه قشر آسیب‌پذیر و ضعیف اجتماع از رفاه و آسایش بیشتر شود.

عبداللهی گفت: در این راستا بخش خصوصی با تلاش مضاعف در تامین کالاهای مورد نیاز مردم و اعمال افزایش حقوق و دستمزد کارگران نقش‌آفرینی بزرگی داشت.

وی با اشاره به اقدامات کلان دولت در جهت ارتقا زیرساخت‌هایی همچون آب و برق، افزود: امسال برای نخستین بار ۶ هزار مگاوات برق وارد مدار تولید برق کشور شده است.

استاندار البرز گفت: همچنین وزارت نیرو درصدد است که باقی نیاز کشور را با تعمیر و تجهیز و ایجاد نیروگاه‌ها تامین کند.

وی افزود: شهرکها و واحدهای صنعتی استان باید به سمت ایجاد نیروگاه‌های سی اچ پی برای تامین نیاز خود بروند و در این مسیر از حمایت ها و تسهیلات لازم برخوردار خواهند شد.

عبداللهی گفت: باید برای بازچرخانی آب و ایجاد تصفیه‌خانه در شهرک‌های صنعتی اقدام شود.

وی اضافه کرد: تولیدکنندگان و صنعتگران با صرفه‌جویی و برنامه‌ریزی دقیق در جهت مصرف برق همراهی کنند.

وی افزود: با تمام توان در کنار تولید کنندگان و صنعتگران هستیم و با بازدیدها و برگزاری جلسات تخصصی برای رفع موانع آنها اقدام می کنیم.

48

مجله خبری recive.ir

دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا