سمنان

شش طرح عمرانی برق رسانی در شهرستان میامی افتتاح شد

شش طرح عمرانی برق رسانی در شهرستان میامی افتتاح شد

به گزارش خبرگزاری recive استان سمنان ،طرح بهسازی ۱۶ هزار و ۹۱۳ متر شبکه فشارضعیف سیمی روستاهای محمدآباد، جودانه، قوشه، کرنگ و حسین آباد کالپوش و تبدیل آن به کابل خودنگهدار با اعتبار ۳۵ میلیـارد و ۹۵۲ میلیـون ریال، طرح بهینه سازی شبکه و جابه جایی پست عمومی روستاهای محمدآباد و جودانه به قدرت ۳۵۰ کیلوولت آمپر به مبلغ سه میلیارد و ۶۰۵ میلیون ریال، از جمله طرحهای افتتاحی به شمار می روند.

طرح احداث شبکه روشنایی معابر خیابان مزار روستای عباس آباد ونردین با هزینه پنج میلیارد و ۷۹۰ میلیون ریال، طرح هوشمندسازی شبکه با نصب هشت دستگاه تابلو لوازم اندازه گیری و یک دستگاه سکسیونر قطع از راه دور با اعتبار دو میلیارد و ۶۵۶ میلیون ریال، از دیگر طرح های افتتاحی محسوب می شود.

طرح برقراری یک دستگاه پست هوایی به ظرفیت ۱۶۰ کیلوولت آمپر و تقویت دو دستگاه پست هوایی به قدرت ۳۵۰ کیلوولت آمپر جهت تامین برق متقاضیان صنعتی به مبلغ دو میلیارد و ۸۴۴ میلیون ریال و طرح احداث شبکه ۲۰ کیلوولت و نصب یک دستگاه پست هوایی به قدرت ۵۰ کیلوولت آمپر برای تامین برق ساختمان فرمانداری، از جمله طرح های افتتاحی هفته دولت است.

یادآور می‌شود: در این مراسم، استاندار سمنان، سرپرست فرمانداری شهرستان میامی و شماری از مسئولان استان و شهرستان حضور داشتند.

۴۶

مجله خبری recive.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا