تهران

شربیانی: اجرای پروژه‌های نیمه کاره در اولویت مدیریت شهری است

جعفر شربیانی عضو شورای اسلامی شهر تهران، ری و تجریش صبح امروز در آیین افتتاح تقاطع غیر همسطح سه‌راه باقرشهر، اظهار کرد: مردم از تماشای کارگاه‌های متوقف شده در برخی از مناطق شهری خسته شده و خواستار تسریع در اجرای طرح و پروژه‌های نیمه تمام هستند.

وی گفت: در همین راستا با توجه به اولویت‌ها و صرف منابع اعتباری نسبت به تکمیل و نهایی شدن این پروژه‌ها اقدام خواهد شد.

رئیس شورای اسلامی شهرستان ری بیان کرد: اراده شورای ششم شهر تهران بر ارائه خدمت صادقانه به مردم، بدون نمایش و شعار است، تا بتوانیم در حد توان گرهی از گره‌های مردم باز کنیم.

شربیانی با اشاره به گذشت بیش از یک دهه از کلنگ زنی پروژه غیرهمسطح سه راه باقرشهر، تصریح کرد: این پروژه پس از گذشت ۱۰ سال با پیشرفت فیزیکی ۹۰ درصدی نیمه کاره مانده بود، اما با پیگیری‌ها و تلاش‌های شبانه روزی در بازه زمانی کوتاهی تکمیل و افتتاح شد.

وی ادامه داد: با بهره برداری از این پروژه یکی از گره‌های ترافیکی جنوب تهران رفع و دسترسی به آرامستان بهشت زهرا(س) و دیگر شهرهای اطراف تسهیل می شود.

عضو شورای اسلامی شهر تهران افزود:  در این دوره مدیریت شهری، تکمیل و اجرای پروژه های با بیش از ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی در دستور کار و اولویت قرار دارند.

شربیانی تاکید کرد: پس از دریافت گزارشات مردمی، اوایل مهر ماه امسال بازدید میدانی از این پروژه غیر فعال انجام و در نهایت با فعالیت‌ در سه شیفت کاری، پروژه تکمیل شد و از امروز زیر بار ترافیک می رود تا خدمتی دیگر به مردم صورت گیرد.

وی با اشاره به تامین منابع مالی و بودجه‌ای این پروژه از محل اعتبارات شهرداری تهران، افزود: به این ترتیب پس از سه دوره مدیریت شهری در ابتدای دوره جدید شورا و مدیریت شهری تهران، این پروژه پس از سالها به ثمر نشست.

رئیس شورای شهرستان ری با تاکید بر ضرورت اهتمام ویژه در تکمیل پروژه‌های نیمه تمام کلانشهر و شهرستان‌های استان تهران، گفت: تلاش می‌کنیم در حوزه های نظارتی و اجرایی، شاهد وقوع رخدادهای مثبت و قابل توجهی باشیم.

انتهای پیام/۶۷۰۶۲


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا