سمنان

سرپرست جدید دانشگاه سمنان معرفی شد

سرپرست جدید دانشگاه سمنان معرفی شد

به گزارش خبرگزاری recive استان سمنان ؛ دکتر محمدعلی زلفی‌گل در این حکم آورده است: انتظار می‌رود با پیروی از آموزه‌های اسلامی، مبانی علمی، روحیۀ انقلابی، راهبردهای اساسی دولت مردمی و برنامه‌های ارائه شده به مجلس شورای اسلامی و جلب همکاری استادان، مدیران، یاوران علمی (کارکنان) و دانشجویان، تمامی امکانات مادی و معنوی دانشگاه از جمله ظرفیت عظیم خیرین و واقفین را جهت تحقق سیاست‌ها و برنامه‌های اسناد بالادستی به کار گیرید.

توفیق روزافزون جنابعالی را در پیش‌برد اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و منویات رهبر حکیم انقلاب اسلامی، حضرت آیت الله خامنه‌ای (مدظله العالی) از درگاه پروردگار متعال خواستارم.

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری همچنین از خدمات دکتر مسعود نصیری زرندی رئیس سابق دانشگاه سمنان در زمان تصدی این مسئولیت‌ قدردانی کرد.

دکتر سعدالدین (زاده سمنان_۱۳۴۴) دانش‌آموخته رشته مهندسی مکانیک _ تبدیل انرژی، عضو هیئت علمی دانشگاه سمنان با مرتبه استاد تمام است که بیش از ۱۵۰ مقاله در نشریات بین‌المللی به چاپ و ۷ طرح پژوهشی تقاضا محور در حوزه ارتباط جامعه و صنعت به انجام رسانده است.

وی همچنین ۶ سال متوالی جزو پژوهشگران یک درصد پر استناد جهان بوده است و ریاست پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان و معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه سمنان را در کارنامه کاری خود دارد.

۴۶

مجله خبری recive.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا