اخبار ورزشی

سرمربی زردها برکنار شد

سرمربی زردها برکنار شد

به گزارش خبرگزاری recive؛ خبر کوتاه بود، باشگاه دورتموند دقایقی پیش اعلام کرد که پس از جلسه دیروز هیئت مدیره به این نتیجه رسیده اند که با مارکو روزه قطع همکاری شود. مربی سابق گلادباخ پس از تنها یک فصل حضور روی نیمکت دورتموند برکنار شد و دوران حضور کوتاه مدتش پایان یافت. دورتموند با او به هیچ جامی دست پیدا نکرد و در بوندسلیگا پس از ۳۴ بازی و ۶۹ امتیاز پشت سر بایرن رتبه دوم را کسب کرد. دورتموند در لیگ قهرمانان و جام حذفی نیز نتایج ناامیدکننده ای گرفت.
در بیانیه دورتموند قید شده که این تصمیم با هماهنگی هانس یوآخیم واتسکه(مدیر)، میائیل زورک(مدیر ورزشی)، سباستین کهل و ماتیاس سامر گرفته شده است. واتسکه در واکنش به برکناری روزه گفت:«« امروز برای هیچ یک از ما روز ساده ای نیست، زیرا احترام متقابلی بین مان وجود داشت، دارد و خواهد داشت. پس از فصلی که به دلایل مختلف رضایت بخش نبود، به این نتیجه رسیدیم که در بسیاری از زمینه ها از فرصت های خود نهایت استفاده را نبردیم. اعتقاد بر این بود که رسیدن به اهداف مان در فصل جدید با مارکو روزه امکان پذیر نبود.»
مارکو روزه هم گفت:« با وجود یک فصل سخت و با مشکلات بسیار زیاد، من به برنامه ها و مسیری که باید طی می شد، اعتقاد داشتم. در طول گفتگو با مدیران اما متوجه شدم اطمینان ۱۰۰ درصدی به من وجود ندارد و بهترین تصمیم جدایی بود.»

بیشتر بخوانید:

شاید بازی ایران با اکوادور لغو شود!

مدافع سابق استقلال در یک قدمی فسخ با آلتای اسپور

حضور وزیر بر سر مزار قوی‌ترین مرد جهان/عکس

254 251

مجله خبری recive.ir

دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا