اخبار ورزشی

سرمربی امارات: دیدار با ایران چالش جذابی است/ جام جهانی نرویم باید به کشورم بازگردم

خبرورزشی –

برت فان‌مارویک، در نشست خبری  پیش از دیدار مقابل تیم ملی فوتبال ایران، اظهار داشت: دیدار مقابل ایران باعث می‌شود تا بازیکنان از بازی فوتبال لذت ببرند و به همین جهت خیلی خوشحالم جزئی از این بازی هستم. با وجود اینکه برخی از بازیکنان را در اختیار نداشیم، توانستیم آماده‌سازی خوبی برای دیدار با ایران داشته باشیم.

وی ادامه داد: چنین دیدارهایی را دوست دارم چون سخت هستند.امارات تا به حال ایران را در دیدارهای انتخابی جام جهانی شکست نداده و همین مساله چالش جذابی را پیش روی من قرار داده است.

سرمربی تیم ملی امارات افزود: همیشه از بازیکنانم می‌خواهم که داخل زمین بهترین باشند، حتی اگر تفاوت‌های فردی علیه ما باشد. اطمینان داریم که می‌توانیم دستاوردهای زیادی داشته باشیم.برای شکست دادن ایران بازی می‌کنیم. این چیزی است که همیشه به دنبال آن هستیم.

فن مارویک تصریح کرد: اگر ۱۰ بار دیگر بازی با سوریه و لبنان تکرار شود حداقل در هشت بازی به برتری می‌رسیم. یک تیم نمی‌تواند همه مسابقاتش را به راحتی ببرد.

وی خاطر نشان کرد: امارات ۳۱ سال است که نتوانسته به جام جهانی صعود کند و این به ما اعتماد به نفس می‌دهد. اینجا هستم تا برای سومین بار به جام جهانی صعود کنم و اگر نتوانم این کار را انجام دهم باید به کشورم برگردم. ما باید برای هر مسابقه تلاش لازم را انجام دهیم تا به برتری برسیم و هدف همه اماراتی‌ها را محقق کنیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا