سمنان

سرمایه گذاری ۴۲ هزار میلیارد ریالی در بخش صنعت استان سمنان/ ۴۳۰۰ نفر مشغول به کار شدند

سرمایه گذاری ۴۲ هزار میلیارد ریالی در بخش صنعت استان سمنان/ ۴۳۰۰ نفر مشغول به کار شدند

به گزارش خبرگزاری recive استان سمنان حمیدرضا قدس با اعلام این خبر گفت: از مرداد ماه سال گذشته و از آغاز فعالیت دولت سیزدهم تا کنون ، ۲۷۴ واحد صنعتی استان با سرمایه‌گذاری ۴۲ هزار و ۳۴۰ میلیارد ریال پروانه بهره‌برداری دریافت کرده و مشغول به فعالیت شده‌اند که زمینه اشتغال ۴۳۰۹ نفر را در استان فراهم آورده‌اند.

وی تصریح کرد: همچنین طی این مدت برای واحدهای صنعتی که جواز تأسیس اخذ کرده‌اند، سرمایه‌گذاری بالغ‌ بر ۲۷۲ هزار میلیارد ریال با اشتغال حدود ۴۱ هزار و ۶۰۰ نفر پیش‌بینی شده است.

سرپرست معاونت امور صنایع سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان با بیان اینکه در یکسال گذشته ، ۲۴۰۳ مجوز صنعتی در استان صادر شده است گفت ، ۲۷۴ واحد صنعتی در استان پروانه بهره‌برداری و ۲۱۲۹ واحد نیز جواز تأسیس دریافت کرده‌اند.

حمیدرضا قدس ادامه داد: طی این مدت و بمنظور تسهیل و رفع موانع مشکلات واحدهای تولیدی استان ، بالغ بر ۳۴ هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید به ۲۲۲ واحد تولیدی و صنعتی استان در قالب سرمایه ثابت ، سرمایه در گردش و طرح نیمه تمام پرداخت شده است و ۱۴ واحد صنعتی به ارزش ۳ هزار میلیارد ریال تسهیلات مصوب سفر ریاست محترم جمهوری دریافت کرده اند.

۴۸

مجله خبری recive.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا