اخبار ورزشی

سجده شکر فرهاد مجیدی جنجالی شد/عکس

سجده شکر فرهاد مجیدی جنجالی شد/عکس

به گزارش خبرگزاری recive، خبری که از شب قبل از مراسم قهرمانی استقلال دهان به دهان چرخید، اضطراب و نگرانی هواداران این تیم را به طور عجیبی افزایش داد و آنها بجای اینکه نگران دیدار با نفت مسجدسلیمان و از دست رفتن رکوردهایی مانند قهرمانی بدون شکست باشند، به دنبال یافتن منبع موثقی برای تکذیب این شایعه بودند.
خداحافظی احتمالی فرهاد مجیدی بعد از بالای سر بردن جام، شایعه ای بود که در فضای مجازی مطرح شد و از صبح روز گذشته تمامی خبرنگاران حوزه استقلال با تردید و در لفافه اقدام به انتشار این خبر کردند، آن هم با متن‌هایی همچون ابراز امیدواری برای ادامه قرارداد مجیدی که البته برخی نیز بودند که قویاً این مسئله را تکذیب کردند.
با این حال، شروع بازی استقلال و چهره در هم و ناراحت مجیدی در جریان این دیدار و بغض و اشک‌های او هنگام دریافت مدال قهرمانی، ناراحتی آبی‌ها را دوچندان کرد.
شب گذشته شایعاتی در فضای مجازی منتشر شد که فرهاد مجیدی پس از برگزاری مراسم اهدای جام و هنگام خروج از تونل استادیوم آزادی، رو به تماشاگران روبروی جایگاه کرده و پس از انجام سجده، بوسه ای بر زمین زده و سپس مراسم قهرمانی تیمش را ترک کرده است.
اتفاقی که نگرانی هواداران را دوچندان کرد تا اینکه امروز ویدیوی این صحنه در اینستاگرام دست به دست شد که نشان می‌دهد سرمربی استقلال قبل از خروج از تونل، سجده زده و زمین ورزشگاه آزادی را بوسیده است.
درحالیکه تمام توجه عکاسان و خبرنگاران معطوف به برگزاری مراسم و عکسبرداری از بازیکنان در حین بالا بردن جام بود، این صحنه تنها توسط دوربین باشگاه استقلال شکار شده اما هنوز تصویری یا ویدیویی از آن منتشر نشده است اما فیلمی که توسط هواداران روی سکو ضبط شده، این صحنه را شکار کرده است.

۲۵۶ ۲۵۱

مجله خبری recive.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا