اخبار ورزشی

ستاره بارسا را همین تابستان می‌خواهم!/عکس

ستاره بارسا را همین تابستان می‌خواهم!/عکس

به گزارش خبرگزاری recive؛ در یکی، دو هفته گذشته فرانکی دی‌یونگ به یکی از سوژه‌های اصلی نقل و انتقالاتی در فوتبال اروپا تبدیل شده است؛ جایی که در ابتدا جرارد رومرو، خبرنگار نزدیک به باشگاه بارسلونا مدعی شد این ستاره هلندی در آستانه ترک بلوگرانا و پیوستن به منچستر یونایتد قرار گرفته است. خبری که بعد از آن توسط چند رسانه دیگر نیز پوشش داده شد تا احتمال انتقال دی‌یونگ به اولدترافورد قوت بگیرد.
در حقیقت گفته شد که سرمربی جدید منچستریونایتد یعنی اریک تن‌هاخ خواهان جذب فرانکی دی‌یونگ شده و از مسئولان باشگاه انگلیسی درخواست کرده هر طور که شده او را جذب کنند. از طرف دیگر مبلغ پیشنهادی باشگاه منچستر یونایتد که ۸۰ تا ۱۰۰ میلیون یورو عنوان شد یکی دیگر از دلایلی بود که از آن به‌عنوان علاقه بارسلونا به فروش ستاره هلندی نام برده شد؛ مبلغی که دریافت آن می‌تواند در این وضعیت اقتصادی یک اتفاق فوق العاده برای باشگاه کاتالانی باشد.
البته به نظر می‌رسد که خود هافبک هلندی مایل به ماندن در بارسلونا است و حتی اخیراً به شکل علنی این مسئله را عنوان کرد و گفت: “نمی‌خواهم درباره شایعات صحبت کنم اما ترجیح می‌دهم در بارسلونا بمانم. بارسلونا باشگاه رؤیایی من از زمان کودکی‌ام بوده است و این را بارها گفته‌ام. ‌اگر باشگاه‌های دیگر با من تماس بگیرند، پاسخ‌شان را خواهم داد، این کاری است که همیشه می‌کنم اما در حال حاضر با هیچ باشگاهی توافق نکرده‌ام. شنیده‌ام که نام من را به باشگاه منچستریونایتد نسبت داده‌اند اما مدیران باشگاه چیزی در این خصوص به من نگفته‌اند، پس می‌توانم بگویم که توافقی در میان نیست و خبری نیست. خود من هم عجله‌ای ندارم.”

در همین راستا موندو دپورتیوو گزارشی منتشر کرده و مدعی شده که باشگاه منچستر یونایتد همچنان برای به‌خدمت گرفتن فرانکی دی یونگ سخت تلاش می‌کند. بر اساس این گزارش اریک تن‌هاخ می‌خواهد مانند دوران حضور در آژاکس در منچستر یونایتد نیز با هافبک هلندی کار کند و از مدیران باشگاه انگلیسی درخواست کرده هر طور که شده در همین پنجره نقل و انتقالاتی تابستانی فرانکی دی یونگ را به اولترافورد بیاورند.

بیشتر بخوانید:

قایدی در امارات بهترین شد!/عکس

رفتار تعاملی باشگاه استقلال با مجیدی؛ آبی‌ها بیخیال غرامت شدند!

همه می دانند از کودکی عاشق پرسپولیس بودم

۲۵۴ ۲۵۸

مجله خبری recive.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا